Senát nejspíš odmítne zdanění náhrad církevních restitucí - Nejčtenější články - Český Metropol

Nejčtenější články

Top Model of the Year startuje a zná už své finalistky!

Praha I Další roční soutěže krásy Top Model of the Year startuje. Už 26. dubna se v pražském Hotelu Bohemia v centru města uskuteční finálový večer. V tomto týdnu se v hotelu Le Palais uskutečnil casting, z něhož vyšlo 12 dívek - deset soutěžících a dvě náhradnice.

 

Castingu se zúčastnilo na 30 dívek, z nichž odborná porota složená z módních návrhářů, šperkařů, fotografů, byznysmenů a dalších osobností, vybrala celkem 12 soutěžících. Celkem 10 se jich bude přímo ucházet o titul Top Model of the Year.


Ze všech dvanácti dívek ale může veřejnost prostřednictvím facebookové stránky https://www.facebook.com/pg/Top-Model-of-the-Year-521342064714559 hlasovat o Top Model of the Year Sympatie 2019.


„Vyberte ze 12 soutěžících tu, která je pro vás nejkrásnější. Aby váš hlas byl platný, dejte nejprve like FB stránce, IG Top Model of the Year a potom rozklikněte fotku a dejte like vaší konkrétní favoritce. Vítězkou se stane ta finalistka, která obdrží nejvíce hlasů - like," říká ředitel soutěže Jiří Morštadt.

 

Vítězka, stejně jako i další mají šanci získat kontrakty pro fashion značky a společnosti, včetně řady dalších zajímavých možností, jako je zúčastnit se i zahraniční spolupráce. 

 

Zdroj: Metropol / Foto: Zlyart

Z celkem 28 dívek jich postoupilo 12, včetně 2 náhradnic

Rozhodování poroty bylo náročné

Bylo opravdu z čeho vybírat

Každá z dívek měla své číslo, postoupilo jich jen 12

Top Model of the Year má finále 26. dubna v Praze

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Kultura  

 » Kultura  

 

Billboardy u dálnic a silnic 1. třídy příliš nemizí, ŘSD teď vypsalo tendr na jejich odstranění

Desítky billboardů stojí dál i přes zákaz u dálnic a silnic 1. třídy. Ředitelství silnic a dálnic proto vypsalo doposud největší zakázku na jejich odstraňování. Díky ní má zmizet téměř 200 reklamních poutačů podél pěti dálnic.

 

Billboardy by v rámci nejnovější zakázky měly zmizet z 0.– 45. kilometru dálnic D1, D3, D5, D8 a D11. „Jedná se o první takto velký tendr. Měl by řešit až 191 kusů reklamních zařízení,“ uvedl mluvčí silničářů Jan Studecký s tím, že odhadovaná cena zakázky je 76 milionů korun, což vychází zhruba na 400 tisíc na jeden billboard. Na posílání nabídek mají zájemci čas do 20. srpna.

 

Některým kritikům se cena za demolici billboardů zdá přemrštěná. "Chtít 400 tisíc korun za odstranění jednoho poutače je opravdu velmi vysoká částka. Asi by se na to měl někdo podívat, protože to opět zavání kšeftařením," řekl jeden z bývalých pracovníků ŘSD s tím, že by mělo jít o desítky tisíc, nikoli o stovky. Zvláště u takového množštví poutačů.

 

„Od dálnic zmizela všechna dotčená reklamní zařízení již v roce 2018 a v jejich okolí zůstala pouze zařízení, kterých se novela silničního zákona netýká a nejsou v jejím rozporu, což potvrdilo i ministerstvo dopravy,“ uvedl za členy svazu dopravců prezident Marek Pavlas.

 

Jak ŘSD tak i svaz dopravy doufá, že všechny plochy, kterých se novela týká, budou odstraněny nejpozději do konce letošního roku.

 

Novela zákona z roku 2012 dala provozovatelům na odstranění reklam od dálnic a silnic I. třídy pět let. Ty už ale uplynuly. 

Zdroj: Metropol / foto: archiv MDCR

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Nej sestřička roku letos po 11. Přišel ministr, televizní kráska i zpěvák z rodiny slavného hitmakera!

Praha I Letos už po 11. se bude rozhodovat o Nej sestřičku roku. V Náchodě se 5. října uskuteční slavnostní galavečer, který budou moderovat televizní kráska Sandra Parmová a její kolega Karel Voříšek. Letošních 12 finalistech včetně účinkujících představil ředitel soutěže David Novotný.

 

V pražském Divadle Na Maninách se sešla dobrá skladba lidí, kde nechyběli moderátoři galavečera, i někteří účinkující. A také ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

 

Svoji sestřičku měla přidělenou také moderátorka televize Prima Sandra Parmová. „Mám letos tu čest, že budu finále Batist Nej sestřičky s Karlem Voříškem moderovat. Tady jsem měla možnost si všechny finalistky prohlédnout. Jsou to sympatické ženské. Moje zkušenosti se sestřičkami mám dobré i díky sestřičkám na porodnici, když jsem rodila svoji malou Emilku. Sestřička musí být usměvavá a vstřícná. Hodně je obdivuji, protože my pacienti jim to občas vůbec neusnadňujeme,“ usmívala se krásná moderátorka.

 

Přiznala, že nikdy nechtěla být zdravotní sestrou a měla úplné jiné ambice. „Povolání zdravotní sestry mě připadalo hodně odpovědné. Jako holka jsem chtěla být učitelkou zeměpisu, ale vítr mě zavál do televize na Primě. Ale mým snem je mít květinářství a ideálně s kavárnou. A ideálně někde u nemocnice. Dobrá káva povzbudí sestřičky a květiny můžete vzít na návštěvu za nemocným pacientem,“ rozvíjela svůj podnikatelský plán Sandra Parmová.

 

Úctu k práci zdravotních sester a bratrů má také herečka Jitka Sedláčková, která s hereckými kolegyněmi Kairou Hrachovcovou, Vandou Hybnerovou a Dášou Zázvůrkovou navázaly na tiskovou konferenci svým jedinečným představením Můžem i s mužem.

 

„Nejsem zrovna ukázkový pacient. Jsem hrozný srab, proto zdravotníky obdivuji, jakou mají se mnou trpělivost. Přesto se mezi erudovanými sestřičkami najdou takové, které umí pacientovi pořádně zatopit. Mám bohužel i tuto zkušenost. Ideální sestřička je profík s chladnou hlavou, ale zároveň bych ráda viděla sestřičku, která je dobře zaplacená a má úsměv na tváři. Smysl pro humor opravdu považuji za velmi důležitý,“ uvedla Jitka Sedláčková,

 

která si zdravotnici zahrála také ve filmu. „Hrála jsem sestřička například v Nemocnici na kraji města. V seriálu Doktor Martin jsem, coby lékařka porodník, pomohla Jitce Čvančarové porodit její ´gumové dítě´. Protože vím, že porod je pro maminku velice těžká chvilka, natáčení této scény mi nebylo vůbec příjemné.“

 

Zpěvačka Nelly Řehořová, která čerstvě oslavila své 18. narozeniny, a rozpovídala se, že když byla malá, chtěla být sestřičkou. „Ve školce jsem jsme si hráli na pana doktora a na zdravotní sestřičku, já vždy chtěla být zdravotní sestřičkou“ dodala Nelly.

 

Záštitu nad 11. ročníkem soutěže Batist Nej sestřička převzala, mimo jiných, předsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny profesorka Věra Adámková, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Aleš Cabicar, starosta Náchoda Jan Birke, senátor Martin Červíček, náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula či ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

 

„Jedu právě z Hradce Králové, kde jsem měl setkání se sestrami z domácí péče. Uvědomil jsem si, jaký mají sestřičky široký záběr. Jsou veledůležitým článkem v koloběhu systému zdravotnictví. Před pár dny jsme spustili kampaň Studuj Zdrávku, jejímž cílem je přilákat mladé lidi ke studiu na středních a vyšších odborných zdravotnických školách a k práci ve zdravotnictví. A právě sestřičky z Batist Nej sestřičky mohou být mladým lidem příkladem, proč ve zdravotnictví pracovat,“ podotkl ministr.

 

Obchodní ředitel firmy Batist Medical a.s. Pavel Doubrava předal také ředitelce Divadla Na Maninách Kateřině Duškové šek na 10 000 korun. „Přesně vím, co s penězi uděláme. V domově pro seniory, který také provozujeme, za ně koupíme vodní postel,“okamžitě věděla Kateřina Dušková, kam peníze nasměruje.

 

Mezi hosty tiskové konference Batist Nej sestřičky a následného divadelního představení Můžem i s mužem, se objevily další známé tváře: Michaela Dolinová, Bára Fišerová, Josef Vágner zpěvák a herec a také syn slavného hitmkera Karla Vágnera, Alena Wilson, Soňa Marková či například několik finalistů ze soutěže Muž roku.

 

„Tuhle soutěž mám velmi rád, protože není o věku a kráse, ale vybírá se nejsympatičtější sestřička, která je odborně a lidsky na výši. A to je velmi cenné. Soutěžní klání obohatíme umělci a známými osobnostmi. Nebudou chybět ani krásní mladící ze soutěže Muž roku. Myslím, že si finále soutěže Batist Nej sestřička všichni užijeme,“ organizátor obou projektů – Muž roku a Nej sestřička David Novotný

 

Komu tedy předá úřadující Batist Nej sestřička 2018 Ivana Lelkesová z Nemocnice v Novém Městě na Moravě pomyslnou korunku? To se dozvíme při finále na podzim v Náchodě.

Zdroj: Metropol / Foto: Jaroslav Hauer

Tématické zařazení:

 » Kultura  

 

Patrasová s Bezděkovou vybíraly finalisty Muže roku 2019

Praha I Herečka Dagmar Patrasová, stejně jako Česká Miss 2016 Andrea Bezděková byly první dubnovou sobotu hosty a porotkyněmi posledního castingu soutěže mužské krásy Muž roku 2019. Okukovaly tak mladé muže, velice aktivně se zapojovaly do výběrového dění a kluky bombardovaly všetečnými dotazy.

 

„To se musí, protože kdo se nezeptá, nic se o nich nedoví. Jedině tak poznáte, jestli ten chlap je vhodný kandidát pro finále. Zatím nemám vyloženě tip, ale zúčastním se společného soustředění finalistů v Tunisku a tam se rozhodnu, kdo bude můj favorit v soutěži,“odhalila Dáda Patrasová svoji strategii při výběru finalistů Muže roku.


Herečka také zkoumala u adeptů na krasavce roku jazykovou vybavenost. „Mám italského přítele, proto vím, jak je důležité si porozumět. Já jsem z italštiny už něco pochytila, nemluvím sice jako rodilý mluvčí, ale domluvím se. Můj přítel je na výuku nejlepší. A přestože v Itálii je slunce a moře dost, do Tuniska se těším,“ řekla Dáda a se smíchem dodala: „Ti kluci vyrůstali na mé Žížale Jůlii, tak věřím, že v tuniském letovisku najdeme společnou řeč.“

 

Mezi porotce tradičně zasedla také Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, která sice už svého božského má doma, ale na mladé kluky se ráda podívala. Nakonec povyprávěla, že má nyní úplně jiné starosti.

 

„Někdo mi ukradl Instagram. Svět tím nekončí, ale je to nepříjemné. Pro mne sociální síť není jen zábava, ale hlavně práce. Mám spoustu závazků vůči svému Instagramu a když člověk tři roky něco buduje a pak o všechny fotky ze dne na den přijde bez svého vlastního přičinění, je docela těžké se s tím vypořádat. Ta bezmoc, když pozorujete svůj profil a nemáte ho pod kontrolou, je frustrující. Pořád se vedou diskuze, co bude, až padne Instagram a já teď bohužel provádím takový nedobrovolný sociální experiment,“ popsala svoji momentální situaci Andrea.

 

Okouknout finalisty přišel zpěvák Radim Flender, který vydal své první CD Stanice Svět. „Musím říct, že mají dobré figury, začnu více chodit do posilovny, aby to bylo vidět, že jsem také vyrýsovaný“ laškoval Radim na castingu. V porotě zasedl i italský producent Gabriel Grilotti či Michal Doležal, ředitel modelingové agentury.

 

Prezident soutěže Muž roku David Novotný může být s průběhem všech tří castingových kol spokojený. „Je vidět, že je o soutěž zájem. Už se nehlásí jen fitness trenéři a kulturisté, ale přicházejí studenti, barmani, strojaři, učitelé. Těší mě, že se soutěž dostala do podvědomí lidí. Ani se tomu moc nedivím, protože letos už pořádám jubilejní 20. ročník Muže roku. Vítězové jezdí na významné světové soutěže a umisťují se na předních místech. Vždyť například úřadující Muž roku Jirka Kmoníček byl na soutěži Mister International 4. na světě a 1. v Evropě,“ připomněl David Novotný krásný úspěch vítěze minulého ročníku.

 

Finálovou dvanáctku Muže roku 2019, která vzešla s castingů, představí David Novotný na tiskové konferenci 29. dubna 2019. Finalisté pak 15. května odjedou na týdenní soustředění do Tuniska s Fantasy Travel a 23. srpna se při finále v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dozvíte, kdo získal titul Muž roku 2019.

Zdroj: Metropol / foto: Muzroku.cz

Dáda Patrasová byla na castingu ve svém živlu

Andrea Bezděková taky přeměřovala

Mladí muži mají o titul Muž roku zájem

Kromě Patrasové a Bezděkové byl v porotě i úřadující Muž roku Jiří Kmoníček

Tématické zařazení:

 » Kultura  

 

Český METROPOL č. 04/2019

Zdroj: Metropol

 

Petra Vyoralová: Pomáhat by m omáhat by měl každý, kdo m aždý,kdomůže

Stáhněte si noviny v PDF 

Zdroj: Metropol

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  » Ústecký  

 

Šokující video o chování zastupitelů Prahy 10: Vysmívají se petici občanů, zdražili jim daně a zrušili služby!

28. listopadu 2019, 09.00 | Praha I Tomu se říká arogance moci a ignorace hlasu lidu, který si zvolil své zastupitele. Přesně to nyní říkají mnozí obyvatelé Prahy 10, kde žije i podstatná část seniorů. A kde nová politická garnitura například zrušila některé sociální služby, extrémně zvedla daně za nemovitosti a podle některých názorů až nesmyslně utrácí. Někteří zastupitelé se dokonce doslova vysmáli petici, kterou na zasedání přinesl občan a podnikatel Jan Čížek!

 

Jan Čížek je občan a "aktivista", který se nebojí a už nějakou dobu hlasitě upozorňuje na nešvary, které se prý podle něj a tisíců dalších obyvatel MČ Praha 10 obejvují po loňských volbách.

 

"Názorná ukázka, jak fungují Piráti a Vlasta (odnož Čižinského Praha Sobě) na Praze 10. Přinesl jsem zastupitelům petici s 577 podpisy, které mi občané poslali za poslední týden proti zvýšené dani z nemovitosti. Na reakci se podívejte sami. Hurónský smích! My občané, jsme jim prostě k smíchu," kontruje na svém profilu na sociální síti Jan Čížek, kterého prý jen štve, jak arogantně se volení zástupci lidmi chovají.

 

"Přitom na petici už je téměř celkem 2000 podpisů. Situace na radnici Prahy 10 je doslova skandální. Za dva roky koalice Pirátů, Vlasty a ODS projedla 1,1 miliardy korun na úsporách, které zbyly na účtu po předchozích vedeních a nepostavili nic. Zvýšili daň z nemovitosti o 100%, zvýšili nájem v obecních bytech o 30%, ale 400 jich nejsou schopni pronajmout a zůstávají ladem. Zavádějí modré zóny, kde budeme platit 1200 korun za první auto, za druhé už 7000 korun a za třetí dokonce 30 000 korun. Zdražili o tisíce školkovné, jesle. Do toho ale zrušili všechny dostupné sociální služby. Tedy pohotovost v Plaňanské, dětskou zubní pohotovost v Olšinách, non-stop lékárnu v Plaňanské a tzv. Modrou dodávku, která vozila postižené děti a seniory. Zrušili angličtinu ve školkách," vyjmenoval nepopulární kroky Prahy 10 Čížek, který je i vydavatelem novin, v nichž na tyto věci upozorňuje.

 

"Je to jediná možnost, kterou mám, jak věcně na ty věci upozornit. Vždyť je to sprosťárna, jak se chovají. Žádná politická garnitura není a nikdy asi nebude ideální. Nikdy se nikdo nezavděčí všem, ale to, co se tu děje teď, je do nebe volající a divím se, že se na to ještě někdo nepodíval podrobněji," říká Čížek, který dal na sociální síť i video, které jasně ukazuje, s jakým přístupem se setkal, když na zasedání zastupitelstva přinesl petici.

 

"Oni se jen smějí... Chápete to? Oni se vysmívají občanům. Někdo sice řekl, že se smějí mě, jak prezentuji ty názory, ale není to pravda... Oni z toho mají legraci, protože jsou jim občané ukradení! To je přeci do nebe volající," namítá Čížek a pokračuje: "Sami sobě ale přidělují různé pašalíky a dotace na svoje firmy a (ne)ziskovky. Je to opravdu skandální. Předložil jsem jim předražené faktury za různé nákupy. Jenom považte - jeden počítač koupili za 137 000 korun, přitom ten samý je na Alze k sehnání za 24 900 korun. Vánoční večírek v KD Barikádníků za 630 000 korun, a to jenom 350 000 korun za organizaci. 71 000 korun za 105 kusů brožury, tedy zhruba 700 korun za jednu brožuru a takto bychom mohli pokračovat," vyjmenoval zcela objektivně a s podklady, které má právo podle zákona získat každý občan podnikatel a občan této městské části.

 

Na svém profilu Čížek pokračuje ve výčtu toho, co jeho a zřejmě další desítky tisíc lidí na Praze 10 štve. "Mají historicky nejvíce uvolněných zastupitelů, tedy berou plat přes 50 000 korun, mají sekretářku, kancelář a řidiče. Nic ale nedělají. Místostarostka Jana Komrsková (Piráti) zaměstnávala za statisíce na podezřelé poradenské smlouvy svou kamarádku z kandidátky Pirátů. Ta pak z pozice své funkce přidělovala zakázky svému manželovi. ´Poradců´, ale na účet radnice zaměstnávají skoro 20. Starostka Chmelová bere dva platy, starostky a senátorky. Dohromady to dělá hodně přes 150 000 korun měsíčně, ale nechce se (jako předchůdci) podělit s potřebnými a přispět na provoz Modré dodávky. Raději službu bez náhrady zrušila! Už toho máme všichni dost. Měli by okamžitě odstoupit!," myslí si Jan Čížek.

 

Sám má prý obrovskou podporu a nezastírá, že do politiky bude chtít vstoupit.  Už v minulosti kandidoval na post starosty Prahy 10. "Ne kvůli penězům, nepotřebuji na ni vydělávat. Ale proto, že tady žiju a chci, aby to fungovalo a nekradlo se a nedělali se z občanů hlupáci a nesvéprávní jedinci, kteří jen musí platit, ale nemají žádná práva či výhody," dodal Čížek.

 

Zdroj: Metropol /archiv, FB

Jan Čížek tepe do současného vedení MČ Praha 10, ale má u občanů velkou podporu

Jan Čížek by prý rád, aby se představitelé radnice chovali k občanům slušně

Tématické zařazení:

 » Politika  

 

Český METROPOL č. 03/2019

Zdroj: Metropol

 

Adéla Vavrušková: Mažoretkový ažoretkový sport je d port je dřina

Stáhněte si noviny v PDF 

Zdroj: Metropol

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  » Liberecký  

 

Český METROPOL č. 05/2019

Zdroj: Metropol

 

Karel Kašák: Život je dar


Stáhněte si noviny v PDF 

Zdroj: Metropol

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  

 » Odkazy v záhlaví webu  » Archiv novin  » Ústecký  

 

ČEZ začal prodávat elektromobily i fyzickým osobám

Praha I Hned se třemi značkami automobilek vstoupila energetická společnost ČEZ na trh prodeje elektromobilů domácnostem i živnostníkům. Pro začátek nabízí pět typů vozů s dojezdem mezi 200 a 378 kilometry od tří značek.

 

Zájmeci si tak mohou koupit vozidla na elektřinu od značek Hyundai, Nissan a Volkswagen. Vozy chce ČEZ nabízet i v balíčku s dobíječkou, kontrolou elektroinstalace a takzvanou zelenou elektřinou.

 

„Nabízíme vedle samotných elektromobilů také domácí dobíjecí stanice, které jsou výrazně rychlejší než dobíjení ze zásuvky, takzvané wallboxy. Zároveň jsme schopni naším zákazníkům při instalaci tohoto wallboxu zkontrolovat, zda je elektrická síť u zákazníka pro dobíjení dostatečně robustní,“ uvedl generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

 

Z klasické zásuvky na 230V se elektromobil dobije za 8 až 12 hodin, což je vhodné pro dobíjení zejména přes noc. V případě použití wallboxu se doba může u některých typů dobíječek a vozů zkrátit na polovinu. Dalším rozdílem je bezpečnost, kdy wallboxy jsou oproti běžným zásuvkám uzpůsobeny pro každodenní dobíjení elektromobilu.

 

Skupina ČEZ se věnuje elektromobilitě už delší dobu. Mateřská firma staví dobíjecí stanice, ČEZ ESCO poskytuje elektrifikaci automobilových flotil firmám a samosprávě, včetně prodeje či leasingu vozů. ČEZ Prodej se nyní jako první energetická firma v tuzemsku zaměří v prodejích vozidel i na domácnosti.

Zdroj: Metropol / foto: archiv ČEZ

Elektromobil je ideální dobíjet přes noc

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 » Auto  

 

Nemocní lidé v ohrožení! Sestry vyhlásily stávkovou pohotovost

PrahaI Desítky nemocných lidí v ČR, závislých na každodenní odborné pomoci, jsou v ohrožení. Na 700 zdravotních sester, které se o ně starají a jsou vesměs pod Charitou ČR, vyhlásily stávkovou pohotovost. Jednání s ministerstvem zdravotnictví přitom nic nepřinesla.

 

Sestrám domácí péče vadí především jejich nízké platy a další podmínky. Vyzvaly proto zdravotní pojišťovny, aby situaci okamžitě řešily. Jinak hrozí, že se o nemocné, kteří jsou závislí na jejich pomoci, nebude mít časem kdo starat. 

 

„Představte si, že si u vás někdo objedná práci. Vy ji odvedete kvalitně, včas a v plném rozsahu. Vyúčtujete ji, a poté se dozvíte, že dostanete zaplacené jenom tři čtvrtiny," tvrdí Charita Česká republika, pod kterou pracuje téměř 700 sester. Ty za rok ošetří přes 40 000 pacientů, u kterých vykonají 1,5 milionu návštěv.

 

„Která sestra by byla spokojena se mzdou maximálně 23 tisíc hrubého a přitom být v terénu odkázána pouze na svoji odbornost, rozhodnost a kreativitu," ptá se Charita.

 

Podle svých slov již Charita několikrát jednala přímo i s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO). „Se zdravotními pojišťovnami v čele s VZP jsme během roku jednali sedmkrát. Bezvýsledně," dodávají zástupci Charity a sester. VZP, která je naší největší pojišťovnou, však tvrdí, že zdravotní péče v letošním roce je hrazena podle dohody pojišťoven se zástupci jednotlivých segmentů zdravotního systému.

 

„Zástupci domácí péče se s pojišťovnami dohodli na tom, jak bude letos domácí péče hrazena. Toto při dohodovacím řízení stvrdili svým podpisem," uvedl mluvčí VZP Oldřich Tichý s tím, že pro dohodu je nutný souhlas obou stran. „Je evidentní, že zástupci segmentu domácí péče souhlasili s tím, jak budou letos zdravotní pojišťovny jejich služby hradit."

 

Sestry však namítají, že jejich podmínky jsou stále špatné, a pokud nezabrala jednání s pojištovnami ani ministrem, těžko mohly s něcím souhlasit. 

 

Zdroj: Metropol / archiv a FB

Charita varuje, že sestry domácí péče jsou špatně placeny!

Tématické zařazení:

 » Politika  

 » Aktuality  

 

Strana výpisu

1 ...