Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Ústecký METROPOL č. 21/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Lukáš Hejlík: Život je věčný seriál. Lukáš Hejlík je mladý, sympatický herec. V současné době jej diváci mohou vidět hned ve dvou seriálech najednou. Na Nově hraje doktora Jáchyma Kalinu, na konkurenční televizi „gay“ učitele. Kromě toho cestuje, čte a žije.

Ústecký METROPOL č. 20/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Petra Janů: Bude mi třicet po každé straně. Petra Janů prožila loni bolestnou ztrátu, když jí nemoc vzala manžela. Věří ale, že se vše v dobré obrátí. Máte nějaké místo, kde čerpáte sílu a energii?
Přímo moji chalupu nedaleko Jindřichova Hradce. Dříve to totiž byla kaple založená v 11. století a patřil k ní klášter.

Ústecký METROPOL č. 19/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Petr Kolář se promění v krále skřetů Grga. S Petrem Kolářem jsme se setkali v rámci volebního mítinku hnutí Severočeši.cz v Teplicích. Přesto, že tvrdě zkouší roli v novém muzikálu Klíč králů, který má v Divadle Broadway premiéru 10. října, stačí ještě rozdávat radost lidem na náměstích.

Ústecký METROPOL č. 18/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Jana Vaňhová: Změny dokončíme! Volby do krajského zastupitelstva se blíží, budou 12. a 13. října. V čele kandidátky sociální demokracie v Ústeckém kraji stojí současná hejtmanka Jana Vaňhová. Jediná žena mezi 13 hejtmany, která řídila kraj po celé volební období. Metropolu odpověděla na následující otázky.

Ústecký METROPOL č. 17/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Ing. Jiří Zelenka: Občané mohou změnit poměry. Termín voleb do krajského zastupitelstva se blíží. Budou 12. a 13. října. Kandidátku politického hnutí Severočeši.cz ovede jeden z jeho zakladatelů, úspěšný manažer a zaměstnavatel Ing. Jiří Zelenka.

Ústecký METROPOL č. 16/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Nikol Moravcová: Už jenom nežiju, ale užívám si. Modelka, herečka a moderátorka Nikol Moravcová zažívá nejkrásnější dny svého života. Je čerstvě zamilovaná.

Ústecký METROPOL č. 15/2012

- Yvetta Blanarovičová: Měla jsem skvělý start. Kdo by za půvabnou ženou na fotografi i hledal roztomilého čerta z pohádky Princezna ze mlejna, nemýlil by se. Za tuto roli byla Yvetta Blanarovičová v roce 1995 nominována na prestižní cenu Český lev. Jak se má a co dělá dnes, na to při návštěvě Ústí nad Labem odpověděla Metropolu.

Ústecký METROPOL č. 14/2012

- Ondřej Synek: Chci to zkusit znovu vyhrát. Ondřej Synek je pojem, který se v posledních letech objevuje na sportovní scéně. Mladý, sympatický muž, který je úspěšný a přitom zůstává svůj. Na olympiádě v Londýně dosáhl na stříbro, a i když to není zlato, mnozí o něm hovoří jako o „zlatém synkovi z Čech“. Jaké jsou jeho pocity a co ho čeká v osobním životě, na to se zeptal Metropol sportovce z Brandýsa nad Labem.

Ústecký METROPOL č. 13/2012

- Veronika Žilková: Role babičky je nejkrásnější. Veronika Žilková slavnostně pokřtila v červnu víno Dádě Patrasové. Přišla v krásných, modrých šatech a rozpovídala se o natáčení fi lmu Babovřesky i plánech na léto.

Ústecký METROPOL č. 12/2012

- Lucie Vondráčková: Najít správný směr je největší umění. Lucii Vondráčkovou není třeba široce představovat. Je to nesmírně vstřícná, přátelská, skromná a především profesionální mladá dáma.

Ústecký METROPOL č. 11/2012

- Bára Nesvadbová: Na procházky chodí s paní Robinovou. Bára Nesvadbová píše knihy, je šéfredaktorkou časopisu, angažuje se v charitativních projektech a hlavně je maminkou sedmileté dcery Bibiany. Dnes jsme se sešly kvůli charitativnímu projektu společnosti Wooky, která se snaží podpořit tení elektronických knih. O co přesně jde?

Strana výpisu

10 ...

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

32.7%

 

Ne

38.8%

 

Zlepšuje se to

28.5%