Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Český METROPOL speciál k zahájení 859. Lázeňské sezony v Teplicích

zdroj: archiv Metropolu

- Jaká byla doopravdy císařovna Alžběta, Sissi? Píše se rok 1854. Společně s mým chotěm, rakouským císařem Františkem Josefem I., přijíždíme do Teplic na svatební cestu. Teplice té doby jsou vyhledávaným
místem pro léčení i radovánky.

Český METROPOL č. 6/2013

zdroj: archiv Metropolu

- Martin Maxa: Múza je vrtošivá. Martin Maxa je stálicí naší hudební scény už třetí desetiletí. Sympatický blonďák s vypracovanou fi gurou
a nezbytnou kytarou těší své fanoušky skvělými písněmi, jejichž melodie i texty chytnou za srdíčko. Stejně
je tomu i v případě zatím posledního vydaného CD „Sám sebou“.

Ústecký METROPOL č. 23/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Dobrý časy Václava Neckáře. Václav Neckář považuje Vánoce za nejkrásnější svátky v roce a drží se tradic. Letos v prosinci absolvoval koncerty po celé republice pod příznačným názvem Půlnoční turné.

Ústecký METROPOL č. 22/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Pepa Náhlovský: Užívejte života a nechte žít druhé. Konec roku se kvapem blíží a herec, bavič a moderátor Pepa Náhlovský bude mít za týden narozeniny. Hned několik důvodů k rozhovoru.

Ústecký METROPOL č. 21/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Lukáš Hejlík: Život je věčný seriál. Lukáš Hejlík je mladý, sympatický herec. V současné době jej diváci mohou vidět hned ve dvou seriálech najednou. Na Nově hraje doktora Jáchyma Kalinu, na konkurenční televizi „gay“ učitele. Kromě toho cestuje, čte a žije.

Ústecký METROPOL č. 20/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Petra Janů: Bude mi třicet po každé straně. Petra Janů prožila loni bolestnou ztrátu, když jí nemoc vzala manžela. Věří ale, že se vše v dobré obrátí. Máte nějaké místo, kde čerpáte sílu a energii?
Přímo moji chalupu nedaleko Jindřichova Hradce. Dříve to totiž byla kaple založená v 11. století a patřil k ní klášter.

Ústecký METROPOL č. 19/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Petr Kolář se promění v krále skřetů Grga. S Petrem Kolářem jsme se setkali v rámci volebního mítinku hnutí Severočeši.cz v Teplicích. Přesto, že tvrdě zkouší roli v novém muzikálu Klíč králů, který má v Divadle Broadway premiéru 10. října, stačí ještě rozdávat radost lidem na náměstích.

Ústecký METROPOL č. 18/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Jana Vaňhová: Změny dokončíme! Volby do krajského zastupitelstva se blíží, budou 12. a 13. října. V čele kandidátky sociální demokracie v Ústeckém kraji stojí současná hejtmanka Jana Vaňhová. Jediná žena mezi 13 hejtmany, která řídila kraj po celé volební období. Metropolu odpověděla na následující otázky.

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

30.6%

 

Ne

46.3%

 

Zlepšuje se to

23.1%