TOP MODEL OF THE YEAR 2018: Vítězky jsou zavaleny nabídkami - Móda - Český Metropol

Móda

TOP MODEL OF THE YEAR 2018: Vítězky jsou zavaleny nabídkami

foto archiv

Praha | Výrazný nárůst nabídek na práci v modelingu včetně dalších souvisejících zakázek zaznamenaly vítězky prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018, jejíž finále se uskutečnilo v pětihvězdičkovém Grand Hotel Bohemia Prague.

 

Angelika Kostyshynová přiznala, že se jí v životě změnilo úplně všechno. „I když jsem dříve měla nějaké nabídky na práci v tomto oboru, teď se ty možnosti znásobily, a to i díky řediteli tohoto projektu Jirkovi Morštadtovi. Řadu zakázek mám od něj i od spolupracující agentury  Angels Vampires,“ říká Angelika a dodává, že jí úspěch přinesl i větší šance v zahraničí. „Plánuji ještě zakázku v Dubaji, spoustu přehlídek také v Čechách. Jinak přítele stále mám J, jen více času trávím kvůli práci v Praze než doma v Ústí,“ říká vítězka letošního ročníku.

Dominika Krauzová si jako I. vicemiss pochvaluje řadu pracovních příležitostí. „Modeling je můj naplněný sen a tyto úspěchy jsou ještě něco navíc. Pokud mám nějaké volno, ráda ho trávím s rodiči doma. Ale už se těším, jak si užiju s čerstvým řidičákem jízdu s mojí cenou -  zapůjčeným passatem. Chci se podívat třeba i do Rakouska,“ říká dívka.

Lucie Janošová, II. vicemiss TOP MODEL OF THE YEAR 2018, potvrdila, že jí úspěch určitě změnil život. „Mám dost práce, ať už jde o focení na Ibize s Jirkou Morštadtem a Angels Vampires, řadu přehlídek, kalendář mám slušně zaplněný do konce roku. Zakončila jsem také magisterské studium obor pedagogika, psychologie s bakalářským titulem, státnice jsou už za mnou, magisterské studium jsem zatím musela odložit. Začala jsem rovněž pracovat v jedné čínské společnosti jako asistentka, kde naplno využiju angličtinu. Jsem tam taková spojka mezi obchodem, marketingem a Čínou, Maďarskem a Polskem. To mi vyhovuje a baví mě to,“ uvedla Lucie. Text: top, foto: Kateřina Šmejkalová

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Móda  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření