Móda - Český Metropol

Móda

SOUTĚŽ VYDAVATELSTVÍ METROPOL

foto archiv

- Vydavatelství Metropol pro své čtenáře připravilo vánoční soutěž se speciálním dárkem. Vyhrajte dámský či pánský parfém značky Asombroso z nové kolekce s osobním věnováním prestižního návrháře Osmanyho Laffity. Získat jej můžete na facebookové stránce Noviny Metropol.

Jitka Klett uspořádala fashion show

foto archiv

- Praha | Světově známá, úspěšná módní návrhářka Jitka Klett uspořádala v Praze 15. listopadu v prostorách Empire Hall ve Slovanském domě jedinečný, módou a uměním provázený večer, Fashion Show Jitka Klett For Fashion Revolution. Návrhářka Jitka Klett se ve své práci již několikrát zapojila do více charitativních projektů. Její srdcovou záležitostí ale nadále zůstává její vlastní projekt JITKA KLETT for Fashion Revolution.

Marek Rufert: Šperky jsou s ženskou krásnou spjaty

foto top

- Ústí nad Labem | Šperky jsou s ženskou krásou neodmyslitelně spjaty. Je o tom přesvědčen vyhledávaný klenotník Marek Rufert.

Jozef Macko: Úroveň TOP MODEL OF THE YEAR stoupá

foto archiv

- Praha | Jeden ze spoluzakladatelů přehlídky krásy TOP MODEL OF THE YEAR Jozef Macko soudí, že úroveň soutěže neustále stoupá.

TOP MODEL OF THE YEAR 2018: Vítězky jsou zavaleny nabídkami

foto archiv

- Praha | Výrazný nárůst nabídek na práci v modelingu včetně dalších souvisejících zakázek zaznamenaly vítězky prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018, jejíž finále se uskutečnilo v pětihvězdičkovém Grand Hotel Bohemia Prague.

Chickie chystá druhou fashion show

foto archiv

- Praha | Společnost Chickie, prodejce luxusního spodního prádla, který zastupuje desítky světových značek, chystá po roční odmlce již druhou fashion show pro 300 pozvaných hostů, která se bude konat během listopadu 2018. První velkolepá módní přehlídka prádla proběhla v prostorách sálu Boccaccio v Praze za účasti nejznámějších českých modelek a vip hostů.

Czech Fashion Week 2018 rozzářil Malou Paříž

foto archiv

- Teplice | Malou Paříž, jak se kdysi přezdívalo nejstarším lázním ve střední a východní Evropě - Teplicím, rozzářila po oba víkendové dny ojedinělá přehlídka módy a designu Czech Fashion Week 2018.

Pupp: Czech Fashion Week pomůže městu zvýšit jeho atraktivitu

foto top

- Karlovy Vary | Přehlídku významných zahraničních i domácích módních tvůrců Czech Fashion Week 2018, kterou v sobotu hostil Grandhotel Pupp v Karlových Varech, významně podpořil poskytnutím svého zázemí Grandhotel Pupp.
Jeho ředitelka, Ing. Andrea Pfeffer-Ferklová, MBA, se již teď těší na další ročník.

Pavel Vozandych: Byla to show, která ve Varech nemá obdoby

foto archiv

- Karlovy Vary | Přehlídku významných zahraničních i domácích módních tvůrců Czech Fashion Week 2018, kterou v sobotu hostil Grandhotel Pupp v Karlových Varech, podpořil tradiční partner projektů Pavel Vozandych.

Michal Riško: Město rádo podpořilo Czech Fashion Week

foto archiv

- Karlovy Vary | Přehlídku významných zahraničních i domácích módních tvůrců Czech Fashion Week 2018, kterou v sobotu hostil Grandhotel Pupp v Karlových Varech, podpořilo také město Karlovy Vary.

Daniela Seifertová: Z Czech Fashion Week jsem nadšená

foto archiv

- Karlovy Vary | Přehlídku významných zahraničních i domácích módních tvůrců Czech Fashion Week 2018, kterou v sobotu hostil Grandhotel Pupp v Karlových Varech, podpořil i Krajský úřad Karlovarského kraje.

Strana výpisu

1