Móda - Český Metropol

Móda

Bílina vyhrála celorepublikovou soutěž v aerobicu

Ikona

28. června 2008 - Bílina - Praha | Do celorepublikového finále soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám, které se konalo v Pražské aréně O2, se zapojila všechna aerobicová družstva z Domu dětí a mládeže Bílina. Dvě mladší družstva se umístila na 4. místě. Po doslova rockové smršti si prvenství odvezlo nejstarší bílinské družstvo do 16 let.
V této sezóně se Bílině velmi dařilo. Dům dětí a mládeže získal na soutěžích v aerobicu celkem jedno 3. místo, pět 2. míst a třináct 1. míst.

Jaro a léto se obléknou do pastelu

Ikona

12. dubna 2008 - Teplice/ Hráškově zelená, žlutá ve všech odstínech, oranžová a „jedovatá“ pink - růžová. To jsou barvičky letošního jara a léta. Vyhlášené teplické butiky Quelle – Modique, Monaga, 4 YOU, Violet Mode, Kenny Jeans a Jago jimi okouzlily své zákaznice na 15. ročníku Teplických módních impulsů.

Renata Langmannová má ráda hory i moře

Ikona

31. března 2008 - Modelka Renata Langmannová, Česká Miss 2006, se na ostrově Mauricius podílela na vzniku kalendáře pro rok 2009. Snímky exotické krajiny s kráskami oblečenými v plavkách a ve společenských modelech vznikaly i za podpory Severočeského Metropolu, který přinese s Renatou Langmannovou rozhovor. Na otázky, které se do novin nevešly, odpovídá na webových stránkách.

Strana výpisu

3