Praha - Český Metropol

Praha

Středočeský METROPOL č. 9/2012

- Ať žije naše zlatá Bára! Obrovskou radost všem svým příznivcům, blízkým, ale i občanům České republiky udělala ve čtvrtek 9. srpna večer oštěpařka Bára Špotáková. Opět se usadila na pomyslném trůnu a za suverénní výkon 69,55 metrů získala druhou zlatou olympijskou medaili.

Středočeský METROPOL č. 8/2012

- MUDr. Vladimír Pavelka: Prevence je levnější než následná léčba. O tom, jak je důležité celoživotní vzdělávání v dnešní, dynamicky se rozvíjející době prakticky ve všech oborech, asi není třeba nikoho dlouze přesvědčovat. O lékařích a dalším zdravotnickém personálu to platí do písmene. Na toto téma jsme hovořili s ředitelem Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví MUDr. Vladimírem Pavelkou.

Středočeský METROPOL č. 7/2012

- Lucie Bílá: Cikánka Aranka z fi lmu Babovřesky. Zlatá česká slavice, temperamentní a přitom křehká, taková je zpěvačka a herečka Lucie Bílá. Má smysl pro humor a taky si umí dělat legraci sama ze sebe. I proto přijala nabídku, zahrát si v nové komedii Zdeňka Trošky z vesnického prostředí Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny.

Středočeský METROPOL č. 6/2012

- Gabriela Gunčíková: Toho pravého jsem zatím nepotkala. Gabriela Gunčíková se od dob Česko Slovenské Super Star, kde získala skvělé druhé místo, nezastavila. Objevila se také v hlavní roli Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Brodway.

Středočeský METROPOL č. 4/2012

- Tomáš Klus: Přízeň lidí mě dojímá. Stříbrný Slavík Tomáš Klus načerpal energii v Indii. Ta se mu náramně hodila, když si z prestižních „Andělů“ odnášel rovnou tři sošky.

Středočeský METROPOL č. 3/2012

zdroj: archiv Metropolu

- Kateřina Pancová ráda sedlá koně. Nebývá častým jevem, že v čele krajské nemocnice stojí žena. Kladenská takovou výjimkou je, protože ji vede MUDr. Kateřina Pancová. Kromě kladenské máte na starosti pět emocnic ve středních Čechách, jejichž zřizovatelem je kraj. Na co kladete při jejich řízení největší důraz?

Středočeský METROPOL č. 2/2012

- Japonský Hamlet je sekáč. Muzikant, zpěvák, skladatel a milovník adrenalinu Janek Ledecký se chystá dobýt Japonsko. Jeho muzikál Hamlet tam bude mít brzy premiéru. Janku, v nejbližší době vás čeká Japonsko. Cestujete rád? Všechny mé cesty za posledních deset let jsou spojeny buďto se sportem, anebo s divadlem.

Středočeský METROPOL č. 1/2012

- Markéta Jakšlová (duo Verona): Ztracená bloudím dál svým snem. Krásnou a talentovanou zpěvačku Markétu Jakšlovou znají posluchači spíše jako Veronu, která účinkuje s Peterem Fiderem. V poslední době snad všechna rádia hrají jejich písničku Ztracená bloudím.

Středočeský METROPOL č. 21/2011

- David Rath: Hodně štěstí v roce 2012. MUDr. David Rath se nesmazatelně zapsal do dějin české polistopadové
politiky dávno před tím, než se stal středočeským hejtmanem. Jaký doopravdy je? Metropol se pokusil řiblížit tohoto lékaře, stínového ministra zdravotnictví za ČSSD, čelního představitele kraje, poslance PČR a člověka v předvánočním rozhovoru.

Středočeský METROPOL č. 1/2011

- Bravo, Petro! Šestého listopadu večer vyťukaly světové agentury výsledek finále Fed Cupu – Češky zdolaly domácí Rusky 3:2 a po dlouhých třiadvaceti letech dobyly nejprestižnější trofej ženského tenisu. Tak skončila veleúspěšná letošní sezóna pro Petru Kvitovou, vítězku Wimbledonu i turnaje mistryň a tahounku ženského družstva ve Fed Cupu.

Pražský METROPOL č. 8/2011

23. června 2011 - MVDr. David Nejedlo: Strach ze zvířat už dávno nemám. Přestože v dětství trpěl panickým strachem ze zvířat, dnes patří ředitel nejstarší zoologické zahrady v České republice MVDr. David Nejedlo k nejuznávanějším odborníkům v oboru chov divokých zvířat v péči lidí.

Strana výpisu

5

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.3%

 

Ne

46.2%

 

Zlepšuje se to

22.5%