Slovenští muži vrací úder - Hudba - Český Metropol

Hudba

Slovenští muži vrací úder

Praha | Štefan Margita, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pavol Hammel nebo Peter Cmorik - to je jen zlomek zpěváků, kteří míří na pódium pražské Lucerny. Někteří v Praze vystoupí po dlouhých letech, pro řadu zpěváků...

 

to bude premiéra.
Na pódiu Mekky pražských hudebních sálů se 2. října  sejdou pouze slovenští zpěváci napříč hudebními žánry a to v takovém složení, v jakém se podle vlastních slov interpretů ještě nepotkali ani Slovensku.
„Koncert Slovenští muži vrací úder“ je vlastně odezvou na velmi úspěšný loňský koncert s názvem Slovenské divy v Praze. Pro slovenské interprety to bude takový megaslovenský Silvestr v Praze a příležitost zazářit společně před českým publikem. Někteří ze slovenských interpretů si v Lucerně zazpívají po 10, 20, 30 i 40 letech dlouhé pauze a někteří z nich zde budou mít možnost si zazpívat vůbec poprvé, což výrazně zvyšuje atraktivitu projektu," vysvětlil zpěvák Martin France, hlavní producent koncertu. France zároveň prozradil, že na diváky čeká jedno velké a milé překvapení, ale to se samozřejmě diváci dozvědí až na koncertě.
Vstupenky je možné zakoupit od 490 - 1290 Kč v sítích Ticketpro. "Navíc jsme se rozhodli ve spolupráci s nadačním fondem Muži proti rakovině věnovat 100 korun z každé prodané vstupenky na konto boje proti rakovině prostaty. Peníze budou použity na preventivní programy spojené s bojem s touto zákeřnou nemocí," dodal France.
Zpěváci, kteří zatím potvrdili svou účast: Štefan Margita, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pavol Hammel, Peter Cmorik, La Gioia, Martin Harich, Thomas Puskailer, Adam Ďurica, Robo Opatovský, Štefan Kocan, Peter Paul a další. Jako hosté vystoupí například Heidi Janků, Monika Bagárová nebo Martin France. Upoutávka najdete zde.

Zdroj: redakce Metropolu

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kultura  » Hudba