Gregorian se rozloučí velkou party - Hudba - Český Metropol

Hudba

Gregorian se rozloučí velkou party

zdroj: archiv Metropolu

Česká republika | Vskutku ojedinělý zážitek čeká hudbymilovné publikum letos v únoru. Světoznámí „ Gregoriáni“ totiž vystoupí naposledy na svém evropském turné a zavítají i k nám do České republiky. Producentem...

 

koncertu je Miroslav Bučko, jehož se ptáme…


Na které hity se mohou diváci těšit?
Je potřeba říci, že Gregorian uzavírají 16letou ságu s názvem Masters Of Chant. Na koncertech zazní to nejlepší z 10 alb vydaných v tomto období. Každá jednotlivá skladba je sama o sobě hitem. Já osobně se těším na skladby Hells Bells (ACDC), Time To Say Goodbye (Bocelli), Shout (Tears For Fears), a také Crying In The Rain (A-ha), kde na podiu skutečně prší.


Kde všude dokonalí Gregorian vystoupí?
Protože se jedná o poslední možnost slyšet Gregorian hrát a zpívat jejich úžasné skladby, snažil jsem se najít co nejvíce měst, kde vystoupí. Nakonec se to povedlo takto 2.2. Ostrava, 4.2. Zlín, 12.2. Brno, 13.2. Pardubice a 14.2. Praha. V hlavním městě to bude na Valentýna  poslední koncert celého evropského turné a bude to opravdu velká party.


Jak si zajistit vstupenky?
Vstupenky v České republice prodává exkluzivně společnost smsticket na webové adrese www.smsticket.cz. Máme v každém městě exkluzivní prodejní místo, kde lze vstupenky zakoupit. Podrobnosti, jak objednat vstupenky lze najít na naší webové stránce www.gregorian2017.cz. Také na této stránce vstupenky rovnou objednáte.


Máte informace, které známé osobnosti koncerty navštíví?
Těžko říci, kdo si koupil a nekoupil vstupenky. Jedno jméno ale zmínit mohu. Koncert v Praze navštíví Aleš Brichta, který mne poprosil o vstupenky jako dárek pro svoji manželku k Valentýnu, že se určitě přijdou na Gregorian rádi podívat. Teď doufám, že jsem neprozradil žádné tajemství.


Bližší podrobnosti naleznete zde.
Zdroj: Český Metropol

Zdroj: redakce Metropolu

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kultura  » Hudba