TrutnOFF: Přijedou metaloví Fear Factory i Jaroslav Uhlíř - Hudba - Český Metropol

Hudba

TrutnOFF: Přijedou metaloví Fear Factory i Jaroslav Uhlíř

zdroj: Geronimo, Trutnoff Open Air Festival

Trutnov | K již dříve ohlášenému zpěvákovi Jakeu Buggovi či elektroswingovým Parov Stelar přibývají pro letošní festival TrutnOFF metaloví Fear Factory, ale i Jaroslav Uhlíř. Pořadatelé akce, Českého Woodstocku, jak...

 

je také nejstarší hudební přehlídka svého druhu v zemi přezdívaná, který proběhne na podhorském Bojišti od 18. do 21. srpna, také oznamují další tuzemské kapely. Festival je letos věnován osmdesátinám náčelníka Václava Havla. Zahájí jej ve čtvrtek 18. srpna neobvykle jedna z jeho hvězd, populární britský písničkář Jake Bugg s kapelou.
Podle zakladatele festivalu Martina Věcheta na festivalu, který je známý svojí různorodostí a tolerantním publikem s návštěvami ze společenského a politického života, vystoupí vedle metalových Čechomor, Monkey Business a David Koller, který bude se svojí kapelou během léta vystupovat jen na pár vybraných místech. Zahrají také Jelen, UDG, Čankišou, Echt!, Sto zvířat, Petr Váša a Ty Syčáci, SPS, Poletíme, Locomotive, Ivan Hlas & Trio. Po několika letech se vrací Švihadlo či Máma Bubo, kteří byli u položení základního kamene rozehnaného festivalu v roce 1984. Naopak poprvé se na festivalu představí slovenští Queer Jane.

Zdroj: Geronimo, Trutnoff Open Air Festival

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba  

 » Kultura  » Kultura  

 » Aktuality  

 » Kraje  » Královéhradecký  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31%

 

Ne

44.5%

 

Zlepšuje se to

24.5%