Nové album Jandové pokřtil Vladimír Brabec alias major Zeman - Hudba - Český Metropol

Hudba

Nové album Jandové pokřtil Vladimír Brabec alias major Zeman

zdroj: František Jirásek

Praha | Dcera Dalibora Jandy Jiřina představila včera večer v pražském Klubu Lávka své třetí autorské album „V muzeu lásky“. Jiřina pojala křest i jako hodinový koncert, kde zazněly písničky z nového CD včetně...

 

titulní skladby „V muzeu lásky“, ale připomněla i své hity staršího data, které znají fanoušci z rádií jako například „Narovnaná v zádech“, nebo ,,Pátý perný den“, což je duet s otcem Daliborem, dále temperamentní Gondolánovu ,,Čekej a neplakej.“
 
Kmotry nové desky se stali Felix Slováček, Láďa Hruška a Vladimír Brabec.
,,Doufám, že Jiřinčino album se nebude líbit jen mladé generaci, ale i starší..“ nechal se v zákulisí slyšet legendární herec. 
,,Jsem velmi nadšená, že se dnešní večer vyvedl, děkuji všem hostům, fanouškům i médiím, ale především bych chtěla poděkovat panu Vladimíru Brabcovi, že přišel. Nesmírně si toho vážím, “ otevřeně přiznala po skončení akce Jiřina.Na křtu se objevil i jeden z nejmladších fanoušků, vnuk herce Vladimíra Ráže, Valerián: ,, Bylo to moc pěkný, krásný písničky.“, řekl čerstvý školák.
 
Po celý večer jste mohli vidět celou řadu známých osobností, muzikantů, herců, producentů ale i politiků. Mezi gratulanty se zařadil Tomio Okamura, Juraj Jakubisko, Zdeněk Podhůrský, Josef Fousek, Zdeněk Srstka, Václav Upír Krejčí, Martin France, herečka Vilma Frantová, dcera Vladimíra Ráže, Veronika a spousta dalších.
 
Jiřina Anna Jandová své nové písně představí publiku v následujícíh městech:
2.11. v Moravské Ostravě, 18.11. v Olomouci, 30.11. v Bratislavě, 5.12. v Brně,
9.12. v pražské Lucerně a 15.12. 2015 v Parkhotelu v Plzni. 
 
A právě pražská Lucerna bude jednou ze stěžejních akcí, kde Jiřina vystoupí jako host na velkém Vánočním galakoncertě svého otce Dalibora.

Zdroj: redakce Metropolu

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Praha  

 » Kultura  » Hudba  

 » Kultura  » Kultura