Na Chodově začínají přípravy na koncert zpěvačky Madonny - Hudba - Český Metropol

Hudba

Na Chodově začínají přípravy na koncert zpěvačky Madonny

Ikona

4. srpna 2009, 11.15 | PRAHA | Na pražském Chodově začínají přípravy na open air koncert zpěvačky Madonny, který se uskuteční 13. srpna v rámci turné Sticky & Sweet. V úterý to potvrdil Petr Novák ze společnosti Live Nation. "V současnosti se připravuje areál a staví se backstage.

 

Jeviště by se mělo začít stavět 8. srpna a definitivně bude připraveno až v den Madonnina koncertu," uvedl Novák. Zároveň podotkl, že do Prahy dorazí 16 kamionů, které povezou jenom jeviště, 12 lokálních kamionů s podklady pod jeviště a 36 kamionů přiveze produkci.

Přírodní amfiteátr Chodov vyroste mezi ulicí Na Jelenách a Chilská v Praze. Madonna Českou republika navštívila v září roku 2006, kdy vystoupila na dvou zcela vyprodaných koncertech v pražské O2 Aréně.

Madonna vstoupila do hudebního showbyznysu v roce 1982. Mezi její první hity patří písně Holiday či Lucky Star. Na hudební scéně se nepřetržitě pohybuje již téměř tři desetiletí a dosud po celém světě prodala 120 milionů alb a 40 milionů singlů, což z ní činí nejúspěšnější zpěvačku celé hudební historie.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření