Zpěvačka Jennifer Lopezová potěší své fanoušky novým albem - Hudba - Český Metropol

Hudba

Zpěvačka Jennifer Lopezová potěší své fanoušky novým albem

Ikona

1. srpna 2009, 12.42 | LOS ANGELES | Americká zpěvačka Jennifer Lopezová potěší své fanoušky vydáním nového alba, které se na trhu objeví v lednu 2010. Informoval o tom v sobotu server Aceshowbiz.com. Oficiální videoklip k titulnímu singlu z připravovaného alba odvysílá v premiéře v září italská televizní stanice TG5, pro kterou Lopezová natočí exkluzivní rozhovor.

 

Na desce s Lopezovou spolupracují rapper Pitbull a producent Jim Jonsin. 

Americká zpěvačka, herečka, tanečnice a módní návrhářka Jennifer Lynn Lopezová pochází z newyorského Bronxu. Její fanoušci ji rovněž znají pod pseudonymem J.Lo.

V roce 1999 vydala své debutové album On the 6, jehož název byl inspirován číslem metra, kterým každý den jezdila do práce a kde údajně napsala všechny své hity. Album se dlouho drželo v čele hudebních žebříčků stejně tak, jako pilotní píseň If you had my love. Mezi další velmi úspěšné písně patří Waiting For Tonight nebo Let's Get Loud, za kterou obdržela i nominaci na cenu Grammy v kategorii nejlepší taneční singl.

Z alba Rebirth, které vyšlo v roce 2005, vynikla pouze píseň Get Right. V roce 2007 vydala dvě alba, jedno je celé nazpívané ve španělštině a má název Como Ama Una Mujer a druhé zpívané v angličtině nese název Brave.Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření