Rapper Eminem útočí svým novým singlem na zpěvačku Mariah Carey - Hudba - Český Metropol

Hudba

Rapper Eminem útočí svým novým singlem na zpěvačku Mariah Carey

Ikona

1. srpna 2009, 12.36 | LOS ANGELES | Americký rapper Eminem ostře útočí ve své nové písni The Warning na popovou zpěvačku Mariah Careyovou. Informoval o tom v sobotu server televize BBC. Vzájemné rozepře mezi Eminemen a Careyovou odstartovaly v roce 2001, kdy Eminem prohlásil, že měl se zpěvačkou intimní vztah.

 

Rapper nahrál skladbu Bagpipes From Baghdad, ve které si dělá srandu ze zpěvačky i jejího manžela Nicka Cannona. Careyová románek s Eminemem popřela a úder mu vrátila ve svém videoklipu k aktuálnímu singlu Obsession.

Do sporu se vložil i zpěvaččin manžel, který v květnu na svých webových stránkách napsal o Eminemovi, že je to chlapeček, který je posedlý jeho ženou. Eminem se do Careyové a jejího manžela krátce poté navezl skladbou The Warning, v níž uvádí, že má stejné tetování jako Nick a že jeho manželka byla před svatbou velmi divoká.

Careyová si vzala Cannona za manžela po dvouměsíční známosti v dubnu 2008 na Bahamách.

Eminem se narodil v roce 1972 a proslul svými kontroverzními texty, které byly často označovány za násilnické a nepřátelské vůči ženám. Zpěvák v jedné písni popsal závislost své matky na lécích, což později vedlo k neúspěšné soudní žalobě z její strany o částku deset milionu dolarů. Své první album Infinite natočil v roce 1996, ale úspěch mu zaručil až druhý titul The Slim Shady, který vydal v roce 1999.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba