Zpěvačka Avril Lavigne vydá na podzim své nové album - Hudba - Český Metropol

Hudba

Zpěvačka Avril Lavigne vydá na podzim své nové album

Ikona

2. července 2009, 09.41 | LOS ANGELES | Kanadská zpěvačka Avril Lavigne přiznala v nedávném rozhovoru, že vydá své novinkové album v listopadu letošního roku. Informoval o tom ve čtvrtek server Aceshowbiz. Známá zpěvačka dále uvedla, že na desce se pravděpodobně objeví skladba, kterou napsala pro účely propagace svého parfému nazvaného Black Star. Krátký úryvek této písně zazněl v reklamě na parfémovou vodu Black Star

 

Avril Lavigne měla v červnu převzít speciální cenu na festivalu Napanee Ontario Multicultural Festival, ale mezi organizátory přehlídky a zpěvaččiným managementem došlo zřejmě k nedorozumění. Lavigne údajně vůbec netušila, že má festival navštívit a obdržet ocenění. V médiích se následně objevily informace, že zpěvačka na festival odmítala dorazit. "Avril se nezavázala, že festival navštíví. Její management vůbec netušil o této akci. Avril Lavigne si této ceny velice váží. Zároveň je nutné dodat, že zprávy hovořící o jejím záměrném ignorování festivalu jsou nepravdivé," prohlásil za zpěvačku její management.

Avril Lavigne debutovala na hudebním poli v roce 2002 deskou Let Go, která obsahovala 13 skladeb a v žebříčku Billboard Hot 200 skončila dokonce na druhém místě. Toto album přineslo zpěvačce mezinárodní úspěch a prodalo se jej více než 16 milionů kusů. O dva roky později se na hudebním trhu objevila její druhá deska nazvaná Under My Skin, která přinesla hity My Happy Ending nebo Don't Tell Me. Její třetí studiové album The Best Damn Thing vyšlo v roce 2007.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba