Hudební festival La Sophia nabídne vystoupení Terezy Kerndlové nebo Davida Kollera - Hudba - Český Metropol

Hudba

Hudební festival La Sophia nabídne vystoupení Terezy Kerndlové nebo Davida Kollera

Ikona

27. června 2009, 07.38 | DOLNÍ BEŘKOVICE | Zámecká zahrada v Dolních Beřkovicích bude v sobotu hostit druhý ročník hudebního festivalu La Sophia, jehož výtěžek poputuje na stejnojmenné občanské sdružení. Informovalao tom Johana Turnerová. Jednodenním festivalem bude diváky provázet moderátor Libor Bouček.

 

Program odstartuje po 11. hodině vystoupením dětského tanečního souboru Flamengo, který vystřídá zpěvačka Heidi Janků. Po poledni dorazí na pódium popová interpretka Tereza Kerndlová, která zastupovala Českou republiku na loňském ročníku hudební soutěže Eurovize.

Na festivalu se dále objeví skupina All X, kterou si veřejnost může pamatovat z televizní pěvecké reality show X Factor. Petra Černocká zazpívá na jevišti své největší hity a jistě nebude chybět ústřední píseň z pohádky Dívka na koštěti.

Během odpoledne zazpívají přítomným divákům Janek Ledecký, Petr Muk, Oskar Rózsa, David Koller nebo skupina Maxim Turbulenc. Hudební večer zakončí kapely Santy a Tradicion.

Organizátoři se snažili vyjít vstříc také těm nejmladším. Všichni školáci, kteří přinesou vysvědčení, budou mít vstup zdarma. Občanské sdružení La Sophia pozvalo na hudební přehlídku i několik dětí z dětských domovů.

Festival probíhá pod záštitou herečky a zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která založila občanské sdružení La Sophia.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba