MFF KARLOVY VARY: Jaromír Nohavica bude koncertovat na karlovarském festivalu - Hudba - Český Metropol

Hudba

MFF KARLOVY VARY: Jaromír Nohavica bude koncertovat na karlovarském festivalu

Ikona

3. června 2009, 16.03 | KARLOVY VARY | Součástí doprovodného programu mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude koncert zpěváka Jaromíra Nohavici. Informaci ve středu uvedlo tiskové středisko festivalu. Osobnost Jaromíra Nohavici je s filmovým světem úzce spjata. Zpěvák účinkoval ve snímku Rok ďábla režiséra Petra Zelenky, který na karlovarském festivalu získal před sedmi lety Křišťálový globus.

 

Nohavica v Karlových Varech vystoupí 10. července a své písně doprovodí hrou na kytaru a tahací harmoniku. Návštěvníci koncertu českého písničkáře se vedle známých hitů dočkají také skladeb z jeho nejnovějšího alba Ikarus.

Bohatý hudební program budou moci hosté festivalu navštívit rovněž na akci ČEZ Energy Fest, která se v Karlových Varech uskuteční 4. července. Diváci se mohou těšit na vystoupení předních domácích interpretů, mezi něž patří zpěvák Tomáš Klus, skupiny Airfare, Toxique, Chinaski a Support Lesbiens nebo zpěvačka Aneta Langerová.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary se uskuteční v termínu 3. až 11. července. Nejočekávanějším hostem jeho 44. ročníku bude režisér Miloš Forman, který zde ve světové premiéře uvede svůj nejnovější snímek Dobře placená procházka.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba