Na hudební akci Mácháč letos dorazí DJ Paul Oakenfold - Hudba - Český Metropol

Hudba

Na hudební akci Mácháč letos dorazí DJ Paul Oakenfold

Ikona

1. června 2009, 10.02 | MÁCHOVO JEZERO | Největší hvězdou hudební akce Mácháč, která se uskuteční 22. srpna u Máchova jezera, bude britský DJ Paul Oakenfold. V pondělí o tom informoval pořadatel Aleš Povr. Mácháč letos opět potvrzuje svůj statut nejlépe obsazeného festivalu taneční hudby v České republice. Po loňské účasti DJ Tiësta na festival zavítá Paul Oakenfold.

 

Britský DJ doprovází Madonnu na jejím obnoveném Sticky & Sweet Tour, s nímž zpěvačka navštíví 13. srpna Prahu. Oakenfold se tak českým fanouškům představí dvakrát v rozmezí dvou týdnů.

K očekávaným hostům devátého ročníku Mácháče patří také holandský DJ Ferry Corsten, který patří stejně jako Oakenfold k nejvýznamnější představitelům současné taneční scény. Na čtyřech pódiích umístěných v bezprostřední blízkosti jezera se dále se svými hudebními sety představí Aly & Fila, Roger Shah & Chris Jones, Jesse Voorn nebo Sied van Riel. Své zastoupení budou mít na Mácháči tradičně pražské kluby Mecca a Duplex.

Festival Mácháč se letos podruhé zapojuje do charitativního projektu Dance4Life, jehož cílem je podpora boje proti AIDS. Vstupenky na hudební akci, která potrvá od 14 hodin do svítání, jsou k dostání v cenovém rozmezí 660 až 2 200 korun.

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba