Hudba - Český Metropol

Hudba

Petra Janů vyráží na své vánoční tour

foto archiv

- Praha | Petra Janů má energie na rozdávání. A už teď je jasné, že se do Vánoc nezastaví. Vyráží na svou předvánoční tour, kde nebudou chybět ani speciální koncerty se Smíchovskou komorní filharmonií.

Jitka Zelenková oslavila půl století

foto archiv

- Praha | Koncertem oslavila 13. listopadu v pražské La Fabrice půl století svého působení na hudební scéně Jitka Zelenková a převzala Jubilejní platinovou desku.

Kamila Hübsch: Na koncertech si užívám atmosféru

foto archiv

- O Kamile Hübsch se často hovoří jako o “nové Ivetě Bartošové”. Jednak proto, že je jí vizuálně dost podobná, a pak hlavně proto, že zpívá z části její repertoár. Co je ale pozoruhodné, že má řadu svých věcí, které si dokonce sama píše. Co mladou, sympatickou a talentovanou zpěvačku baví, těší a co ji čeká nového? Na to se jí Metropol zeptal.

Zpěvačka Hanka Křížková se už těší na Vánoce

foto archiv H. Křížkové

- Praha | Vánoce má zpěvačka Hanka Křížková velmi ráda a snaží se je vždy strávit v klidu a pohodě. Než si ale bude moct udělat opravdu volno, čeká ji ještě mnoho talk show, recitálů a jiných vystoupení. Výjimkou letos nebude ani Praha, kde 16. prosince vystoupí v novém Divadle Na Maninách.

Václav Neckář slaví 75. narozeniny

foto Marija Kalinkina

- Mariánské Lázně | Václav Neckář slaví právě dnes 75. narozeniny. Už o uplynulém víkendu se pustil do oslav. Nebyly to pompézní narozeniny v Praze nebo nějaké velké hale. Paradoxně v západočeských Mariánských Lázních.

Michal David vyrazil na turné

foto Honza Král

- Slavkov | Hitmaker Michal David se vydal na své nové turné Open Air Tour 2018 pod širým nebem a jeho posledním koncertem byla zámecká zahrada ve Slavkově u Brna – Austerlitz.
Zahrada se zaplnila fanoušky, kteří se nemohli dočkat písniček jak svého mládí, tak i nových songů.
Na koncertu se představila nová kapela KVATRO, která Michala Davida doprovázela, a také speciální host – zpěvačka Markéta Konvičková. Zazněl tak jak společný duet jako i tvorba Markéty, a velký úspěch sklidila písnička Věry Špinarové v podání Markéty „Jednoho dne se vrátíš (Tenkrát na západě)“.
Víc jak 3500 lidi zpívalo písničky, někteří dokonce neodolali a tančili. Byla to úžasná show, fanoušci si vyžádali nejeden přídavek, koncert skončil obrovským aplausem.

Pro lásku bylo přímo ideální počasí

foto archiv

- Dolní Dunajovice | V Dolních Dunajovicích se počátkem září uskutečnil 5. ročník benefičního koncertu „Křídla motýlí“. Charitativní organizaci Debra přinesl přes 50. tisíc korun a přítomný byl i jako mediální zástupce Český Metropol.

Ústečané bodovali v Padově a Val Tidone

foto archiv

- Ústí nad Labem | Základní umělecká škola v Neštěmicích a Giovanni Virtuosi Musicali z.s. vyslaly na dvě evropské soutěže talentované mladé klavíristy – teprve desetiletého Vladimíra Kuželku a Roman Friče, který v rámci soutěžení oslavil své osmnácté narozeniny. Oba chlapci si vedli neobyčejně zdatně. V Padově získali ve svých kategoriích 1. cenu a ve Val Tidone se stal Roman Frič absolutním vítězem.

Varhany se rozezní každé úterý

foto archiv

- Jablonec n/N | Do jabloneckých kostelů zve o prázdninách zdejší turistické infocentrum. Každé úterý si mohou návštěvníci zdarma prohlédnout interiéry sakrálních památek ve městě a v podvečer se zaposlouchat do tónů varhan.

Největší český festival Votvírák otevře festivalovou sezónu

foto archiv

- Milovice | Největší český festival Votvírák, který již tradičně otvírá festivalové léto, startuje do roku 2018 a svého 12. ročníku s novou energií a řadou novinek. Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 65 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy.

Janda oslaví 65. narozeniny v Lucerně

Foto archiv

- Dalibor Janda už se nemůže dočkat 19. března, kdy na galakoncertu v Lucerně oslaví ve velkém stylu a mnoha hosty své 65. narozeniny. A Metropol je jeho mediálním partnerem.

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.3%

 

ne

41.7%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.2%

 

ne

31.8%