Úspěšná komedie The Naked Truth – Odhalená pravda vstupuje na repertoár Divadla Palace Praha - Kultura - Český Metropol

Kultura

Úspěšná komedie The Naked Truth – Odhalená pravda vstupuje na repertoár Divadla Palace Praha

zdroj: Patrik Borecký

Praha || Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče… Mimořádně vydařená komedie The Naked...

 

Truth (Odhalená pravda) britského autora Dave Simpsona se od tuzemské premiéry v říjnu 2016 s úspěchem hraje v Brně a Praze. V pondělí 2. října ji společnost StageArtCz, která hru do České republiky přivezla, poprvé uvede v Divadle Palace Praha. V hlavních rolích excelují Gabriela Míčová, Markéta Plánková/Petra Špindlerová, Anna Stropnická/Hana Kusnjerová, Alena Bazalová/Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková/Natálie Tichánková, Klára Apolenářová/Daniela Choděrová, jejichž dialogy a taneční výkony u tyče vyvolávají nadšené reakce diváků.
The Naked Truth – Odhalená pravda, povznášející a nadějeplná divadelní komedie pro ženy, o ženách, kterou by ovšem rozhodně měli vidět i muži, je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz herců Petra Halberstadta a Radima Fialy.  „Jsme rádi, že se nám podařilo vybrat hru, která má u diváků úspěch. V Divadle Palace bychom The Naked Truth měli uvádět pravidelně každý měsíc, takže všechny, kteří ji ještě neviděli, srdečně zveme,“ uvádí producent Radim Fiala. Vstupenky jsou již v prodeji zde.
Na poli divadelním má StageArtCz na svém kontě inscenaci K-PAX, Svět podle Prota a původní divadelní hru Like Shakespeare. Přestavení The Naked Truth, stejně jako obě předcházející, režíroval Petr Halberstadt, výkonným producentem je Radim Fiala. Skvělou diváckou odezvu inscenace zaznamenala nejen v České republice, ale i v Anglii, Austrálii a na Novém Zélandě.

Zdroj: Simona Andělová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Praha  

 » Kultura  » Kultura  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.1%

 

Ne

44.2%

 

Zlepšuje se to

24.7%