Porota, diváci, primátor: Czech Fashion Week 2017 překvapil - Kultura - Český Metropol

Kultura

Porota, diváci, primátor: Czech Fashion Week 2017 překvapil

zdroj: Metropol

Teplice | Czech Fashion Week 2017, který se 23. a 24. června 2017 uskutečnil na lázeňské kolonádě v Teplicích, překvapil skvělou atmosférou, diváckou kulisou i perfektní organizací. Ocenilo to několik tisícovek...

 

přítomných diváků či primátor města a místopředseda Senátu ČR Jaroslav Kubera.
V evropském měřítku ojedinělý projekt připravil se svým týmem Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency . Světoznámí návrháři jako je Galal Giani, Gabriela Giotto, Olga Rusakova či Osmany Laffita ocenili umístění dvoudenní akce v nejstarších lázních ve střední a východní Evropě, kterým se přezdívalo Malá Paříž. „Přehlídka aktuální módy byla inspirována realizací našich vlastních projektů Miss Czech Press, TOP MODEL OF THE YEAR, ale také soutěží krásy Miss Slovenska či Miss Yalta, stejně jako spoluprací s ikonami světové módy Blankou Matragi, šéfredaktorkou skvělého magazínu MERCURYS´ Way Olgou Rusakovou a dalšími předními osobnostmi ve světě módy, modelingu a stylingu. O tom, že jde o průlomovou akci, svědčí i podpora projektu ze strany ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové, hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka či senátora a primátora statutárního města Teplice Jaroslava Kubery,“ řekl Jiří Morštadt.
Zatímco první ročník projektu byl naplánován na dva dny, v dalších ročnících pořádající společnosti European Press Holding a.s. a European Fashion Agency počítají spíše se čtyřmi, pěti dny. „V tom nás utvrzuje obrovský zájem lidí o první ročník Czech Fashion Week 2017, který nabídl nové styly, módní trendy, a propojil podnikání v oblasti módy, designu a umění,“ dodal Jiří Morštadt.

Zdroj: Tomáš Prchal

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

30.8%

 

Ne

44.7%

 

Zlepšuje se to

24.5%