Arkadie v Teplicích má nové auto - Charita - Český Metropol

Charita

Arkadie v Teplicích má nové auto

Ikona

27. května 2009, 23.39 | ÚPOŘINY | Klíčky od nového pětimístného pick-upu Renault Kangoo dnes převzaly zástupkyně společnosti pro komplexní péči o zdravotně postižené - Arkadie z Teplic. Na nákup vozu přispěla také Skupina ČEZ.

 

Posláním občanského sdružení Arkadie je podpora důstojného, plnohodnotného života dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním, v jejich přirozeném prostředí, ve spolupráci s rodinou, na území Ústeckého kraje. Mezi projekty Arkadie patří základní a praktická škola, sociální služby a poradenství i zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním.

 
Nejen klientům, ale i pracovníkům Arkadie je určen nový vůz, na který přispěla také Skupina ČEZ.
„Chtěla bych poděkovat všem partnerům, mezi které patří i Skupina ČEZ za finanční příspěvek na koupi vozu, který umožní zkvalitnění služeb našim klientům. Velmi si této finanční pomoci vážíme,“ říká vedoucí chráněné dílny Jitka Vojtíšková. „Vůz bude využíván především v lokalitě chráněných dílen zde v Úpořinách nedaleko Teplic,“ dodává Vojtíšková.
 
Skupina ČEZ podpořila v severočeském regionu také nákup vozů pro Ústav sociální péče Brtníky na Šluknovsku, dále pro Ústav sociální péče Děčín - Horní Žleb, Ústav sociální péče Liběšice na Litoměřicku, Domov důchodců v Bystřanech i dětský domov v České Kamenici.

Tématické zařazení:

 » Charita