Městská policie slouží občanům 25 let - Krimi - Český Metropol

Krimi

Městská policie slouží občanům 25 let

zdroj: MP Ústí n. L.

Ústí nad Labem | Výročí 25 let založení oslavila Městská policie Ústí nad Labem. Při slavnostním shromáždění strážníkům za práci poděkovala primátorka Věra Nechybová. „Vážíme si vaší práce. Naše město...

 

vás potřebuje. Budeme se snažit, aby se podmínky k vaší službě postupně zlepšovaly a aby se vaše řady rozšířily. Moc vám za vše, co děláte pro město a jeho občany, děkuji,“ uvedla primátorka.
Ředitel Městské policie Pavel Bakule připomněl historii sboru, který vznikl jako pořádková služba ještě před schválením příslušného zákona. Městská policie prošla překotným vývojem, nyní v ní slouží téměř sto padesát lidí a má k dispozici moderní techniku. Velkou práci odvádí na poli prevence při výchově dětí a mládeže.
„Stává se, že na nás někdo nadává, ale když se ocitne v nouzi, volá strážníky. Máme za sebou nejen tisíce drobných zásahů, ale také několikery povodně, velké požáry nebo asistenci při demonstracích. Vedení města věnuje velkou pozornost vybavení, pracovnímu prostředí a dalším věcem, které potřebujeme ke své službě, ne vždycky to bylo takové,“ zdůraznil Pavel Bakule.
Primátorka s ředitelem předali strážníkům pamětní listy a dárky. Ocenění převzali také asistenti prevence kriminality.

Zdroj: Město Ústí n. L.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.3%

 

ne

41.7%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.3%

 

ne

31.7%