Zpěváka George Michaela zadržela policie za řízení pod vlivem drog - Krimi - Český Metropol

Krimi

Zpěváka George Michaela zadržela policie za řízení pod vlivem drog

Ikona

15. srpna 2009, 12.17 | LONDÝN | Britský zpěvák George Michael byl v pátek v Londýně zadržen policií poté, co naboural se svým vozem do nákladního automobilu a policisté se domnívali, že řídil pod vlivem drog či alkoholu. Informoval o tom v sobotu server Eonline.com. Zpěvák se svým Land Roverem naboural do sedmitunového nákladního auta, které řídil Laurie Rowe.

 

 "Michael vypadal kompletně dezorientovaný, neměl vůbec ponětí, co se stalo," uvedl řidič Rowe.

Policie zpěváka zadržela za řízení automobilu pod vlivem drog či alkoholu, ale po pěti hodinách byl propuštěn. Již v minulosti měl Michael problémy se zákonem. V roce 2007 mu policie zabavila řidičský průkaz kvůli jízdě pod vlivem drog.

Zpěvák a skladatel George Michael, původním jménem Georgios Kyriacos Panayiotou, se narodil 25. června v roce 1963 v Londýně ve Velké Británii. Spolu s Andrewem Ridgeleyem založil v roce 1981 popové duo Wham!. V roce 1987 se však muzikant vydal na sólovou dráhu. Vydal alba Faith, Listen Without Prejudice, Vol. 1, Older, Songs from the Last Century a Patience, za která získal řadu hudebních cen. Mimo jiné v roce 1989 získal cenu American Award pro nejlepšího zpěváka a album roku. Hudební cenu Brit Award získal v letech 1988, 1991 a 1997 a v roce 1987 a 1989 získal Grammy Award. Je rovněž držitelem ceny MTV Award z roku 1999 a 2000.

Tématické zařazení:

 » Krimi