Anička Slováčková v létě nezahálí: Točí singly a představí i nový klip! - Kultura - Český Metropol

Kultura

Anička Slováčková v létě nezahálí: Točí singly a představí i nový klip!

Praha I Zpěvačka Anička Slováčková letos v létě rozhodně nezahálí. Dala si sice pár dní relaxu, ale jinak je v pořádném zápřahu. Právě dotočila nový klip a věnuje se i dalším činnostem – v divadle či v televizi. Nyní dokonce představí i nový název své kapely.

 

„Klip, který jsme natočili, se jmenuje LEO, a je to celé směřované na takového „random“ kluka, který se nechová úplně hezky k holkám, a my mu to tu dáme pěkně sežrat…Hraje ho předloňský Muž roku Matyáš Hložek. Spolupráce s ním byla skvělá, je to pohodář,“ prozradila s úsměvem Anna Julie Slováčková.

 

Premiéra klipu je plánována na konec srpna… “Věřím, že se tohle naše dílo bude fanouškům a divákům vůbec líbit. Kromě toho připravuji s kapelou další singl, ten vyjde do konce roku. Na tom spolupracuji s Patricií Fuksovou, která má kapelu Vesna. Je to velmi šikovná skladatelka, hudebnice, textařka a má za sebou opravdu hodně zajímavých projektů,“ prozradila Anička.

 

Se svou kapelou vystupuje jako například - na pražské Náplavce s  kolegou, zpěvákem Petrem Kutheilem, ale chystá i další vystoupení a koncerty po celé republice.  Stěžejní a samostatný koncert pak tuto formaci čeká 12. prosince v Divadle Semafor.

 

Kromě natáčení singlů a klipu, se Anička věnuje stále roli sestřičky v úspěšném nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě.

 

„Můžu prozradit, že se tam ta moje postava pěkně rozjíždí a diváci budou hodně překvapení, co všechno mě tam bude čekat… Bude to hodně zajímavé. Co se týče divadla, tak hraju v muzikálu Krysař, v muzikálu Královna Kapeska, který se přesouvá z Hybernie do Karlínského divadla a hraju  i v Divadle Semafor,“ podotkla k výčtu svých divadelních rolí mladá sexy zpěvačka a herečka.

 

S dovolenou to letos v létě prý nějak zvláště „nepřeháněla“. Nebyl totiž čas. S kamarády sice vyrazila na pár dní do romantické Barcelony, ale jinak se v podstatě ze studia, ať už hudebního nebo televizního, nehnula…

 

„Do toho ještě znovu s Milanem Peroutkou chystáme Film music tour, takže jsem hodně cestovala a cestuji stále. Rozhodně se nenudím a jsem ráda za ten frmol, protože opravdu dělám to, co mě baví…“

Zdroj: Metropol / foto: Jaroslav Hauer

Anička Slováčková natočila nový klip Leo

V klipu si zahrál i Muž roku 2017 Matyáš Hložek

Anička Slováčková klip oficiálně představí v polovině září

Anička Slováčková je velmi sexy

Anička Slováčková ani v létě nezahálela

Tématické zařazení:

 » Kultura  

 

 

Další informace: