Tepličtí fotbalisté budou usilovat o první šestku - Sport - Český Metropol

Sport

Tepličtí fotbalisté budou usilovat o první šestku

foto top

Teplice | Umístění v první šestičlenné skupině hrající o titul a úspěch v domácím poháru – to jsou předsezonní cíle fotbalistů FK Teplice. Uvedl to ředitel klubu Petr Hynek s tím, že klub je pro tuto sezonu finančně zajištěn, rozpočet činí 80 milionů korun.

 

„Sezóna se odehraje v pozměněném formátu, který by měl být v závěrečné fázi atraktivnější a nabídne možnost více klubům hrát až do konce o pohárovou Evropu. I kdybychom skončili v té druhé části, tak se budeme chtít i tak poprat o poháry,“ přiblížil Petr Hynek.

Trenér týmu Daniel Šmejkal si pochvaloval letní přípravu: „Absolvovali ji přesně tak, jak jsme si naplánovali. Na soustředění v Písku a Modré jsme měli ideální podmínky. Teď už se vše ukáže v lize," těší se na sobotní start v Příbrami teplický trenér. Přeje si také, aby mužstvo minula řada zranění jako v jarní části ligy, což se podepsalo i na nevyrovnaných výkonech.
Novým partnerem klubu v oblasti piva se stala společnost Heineken, která na Stínadlech bude propagovat a prodávat svou značku Březňák. Od nové sezóny se do struktur FK Teplice začleňují také přípravky, včetně přípravky žen, takže klub ze Stínadel disponuje 20 týmy, z toho osmnáct týmů je mládežnických. (top)

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Sport