Europe Marketing & Consulting alias EuropeMC v novém - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Europe Marketing & Consulting alias EuropeMC v novém

Doprovodný obrázek

6. srpna 2008, 02.42 | Europe Marketing & Consulting s.r.o. (zkráceně EuropeMC) je součástí internetového trhu v České republice sice pouze od ledna roku 2008, ale jen firemním statutem. Lidé v naší firmě jsou profesionálové, lektoři v oblasti IT SW, obchodu, vyškoleni nejlepšími lidmi jako je Ivan Bureš, Pavel Řehulka a dalšími. Systém PUBLIC08 se stal pojmem v oblasti profesionálních aplikací, jako jsou portály, eshopy, B2B i B2C..

 

Europe Marketing & Consulting s.r.o. (zkráceně EuropeMC) je součástí internetového trhu v České republice sice pouze od ledna roku 2008, ale jen firemním statutem. Lidé v naší firmě jsou profesionálové, lektoři v oblasti IT SW, obchodu, vyškoleni nejlepšími lidmi jako je Ivan Bureš, Pavel Řehulka a dalšími. Systém PUBLIC08 se stal pojmem v oblasti profesionálních aplikací, jako jsou portály, eshopy, B2B i B2C..

Výroba www na přání je naší hlavní činností, protože v ní jsme zkrátka dobří. Komu se tyto slova zdají jako chvástání, přijďte k nám s kým budete chtít, s odborníkem, uvidíte, že nemlátíme prázdnou slámu. Máme rádi opozici, připomínky, neboť tak vidíme, že o náš systém máte zájem.
Mimo toho, že vyrábíme, také provozujeme několik portálů ze života, auto-moto, bydlení, notebooků a mnoha dalším pomáháme s reklamou a SEO optimalizacemi.

 

 

Doprovodný obrázek

Ikona

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření