Manželský pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas si ze Slovenska odvezl nádherné dary - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Manželský pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas si ze Slovenska odvezl nádherné dary

Bratislava / Letošní dovolenou strávil manželský a herecký pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas v Evropě. Z Itálie se přesunuli na Slovensko, kde si je hýčkali. Užívali si krás přírody našich sousedů a také si odvezli přenádherné dary.

 

Kromě toho, že si slavný hollywoodský herecký pár prohlédl sídlo a zákulisí Televize JOJ, kde se o vše zajímali a dokonce se velmi ochotně fotili se zaměstnanci, užili si na břehu Dunaje luxusní večeře.

 

Vydali se také do Vysokých Tater, kde se ubytovali v jednom z nejluxusnějších hotelů a užívali si přírodu a atmosféru. Ze své slovenské návštěvy si však odvezli i nádherné dary. Šlo o umělecká díla od Gordana Glass. Přední světová sklářská výtvarnice a designerka Gordana, tvořící pod svou značkou Gordana Glass, připravila speciální kolekci Luxury Collection, kterou si odvážejí ze svých návštěv Slovenska významné osobnosti.

 

Když se v Grand Hotel River Park a Luxury Collection v Bratislavě ubytoval slavný hollywoodský manželský pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas, získali od výtvarnice Gordany mísu ve tvaru srdce a se znakem královské růže.

 

„Hledala jsem něco, co by vystihovalo krásu a zároveň vznešenost, která jejich budoucím majitelům náleží. Hotel má ve znaku růži, která byla oblíbenou květinou panovnice Marie Terezie. Symbol růže najdete na různých místech v hotelu, proto jsem vytvořila kolekci děl právě s touto královskou růží. Díla jsou tvořena technikou lehaného skla, do kterého jsem přidala barevné pigmenty a drahé kovy. Každé dílo je originál. Některá jsem tvořila ze žlutého zlata, jiná z bílého či růžového zlata a další byla platinová.“…popsala tvorbu Luxury Collection sklářská výtvarnice Gordana.

 

Herecký pár byl darem a dílem od přední designérky nadšen. Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas jsou navíc pověstní tím, že osobní dary tohoto typu si skutečně uchovávají a vystavují ve své luxusní hollywoodské vile. Mají smysl pro umění a krásu a každý takový dar berou jako velkou poctu.

Tuto luxusní kolekci umělkyně vytvořila speciálně pro hotel Grand Hotel River Park a Luxury Collection v Bratislavě a jejich významné hosty.

 

V minulosti si odvezla z návštěvy hotelu unikátní dílo z dílny Gordana Glass například královská výsost, šejk Saif Bin Zayed Al Nahyan ze Spojených Arabských Emirátů. Díla od ní mají však třeba britská královna Alžběta II nebo papež Benedikt XVI. a řada dalších osobností.

 

Zdroj: Metropol / foto: Gordana Glass, archiv

Tyto nádherné dary od Gordana Glass slavný manželský pár dostal

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas si návštěvu Slovenska velmi užívali

Herecký pár se z Itálie přesunul na Slovensko

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti