Brožová dostala televizní nabídku, která se neodmítá! Víme, kdo další tam bude s ní! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Brožová dostala televizní nabídku, která se neodmítá! Víme, kdo další tam bude s ní!

Praha I Stále sexy a vždy příjemná a milá herečka Kateřina Brožová dostala nabídku, která se neodmítá. Bude další z účastníků soutěže Tvoje tvář má známý hlas, která se na podzim objeví na obrazovkách televize Nova.

 

Kateřina Brožová bude po boku Zuzany Norisové, Roberta Urbana a Debbi Kahlové se představí v úžasných proměnách, a bude bojovat o finanční výhry na dobročinné účely.

 

Původně si Kateřina myslela, že tato show není pro ni, nakonec se ale rozhodla na nabídku kývnout. "Je to tady! Velmi se na to těším a zároveň mám obrovský respekt, protože vím, jak moc je to těžké. Takže se budu modlit, aby to vše dobře dopadlo," svěřila se blonďatá kráska.

 

Herečka má samozřejmě velkou podporu rodiny a ač má největší strach, že ji před prvním vystoupením pohltí tréma, věří, že dcera jí hodně pomůže:

 

Když jsem to probírala s dcerou bála jsem se nějaké negativní reakce, ale řekla jen no dobrý. A protože moje dcera se velmi dobře učí písničky, doufám, že mi třeba bude pomáhat učit se texty."

 

Další tváří Tváře by podle některých informací měl být i slovenský herec a režisér, kterého proslavily role i v českých filmech a seriálech Ján Jackuliak. Koho dalšího uvidíme? Nechme se překvapit…

Zdroj: Metropol / foto: archiv

Kateřina Brožová bude určitě ozdobou televizní show

Brožová je nejenom herečka, ale i zpěvačka a moderátorka

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti