Třetí Muž roku 2018 Jakub Jurčák je 4. nejkrásnější chlap světa! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Třetí Muž roku 2018 Jakub Jurčák je 4. nejkrásnější chlap světa!

Manila I Mezi všemi vloni v Náchodě na finále Muže roku vyčníval. Postavou, dlouhými vlasy i tím, že není fitness trenér, kouč, manažer nebo sportovec, ale lékař. Jakub Jurčák skončil na 3. místě. Nyní ale má na kontě skvělý triumf. Stal se 4. nejkrásnějším mužem světa!

 

Jakub Jurčák reprezentoval Českou republiku a soutěž Muž roku na světové soutěži Man of the World 2019 ve filipínské Manile. Nejenom, že se porotcům velm líbil, ale ještě před finále soutěže získal několik dílčích ocenění.  

 

Blonďatý fešák zabodoval mezi krasavci z celého světa a získal titul čtvrtého nejkrásnějšího chlapa na světě.

 

„Je vidět, že mezi českými muži je spousta sympatických a pohledných mužů, kteří se ve světě neztratí. Muž roku 2018 Jiří Kmoníček uspěl na světové soutěži Mister International, kde byl zvolený nejkrásnějším Evropanem a světovou čtyřkou, 2. Muž roku Jakub Kochta se v soutěži Mr. Supranational probojoval mezi TOP 20 a nyní Jakub Jurčák. Mám obrovskou radost a Jakubovi gratuluji,“ uvedl David Novotný.

 

Letošní jubilejní 20. finále Muže roku se uskuteční už 23. srpna 2019 v Městském divadle v Náchodě. A opět půjde o souboj velkých fešáků a sympaťáků a porotci budou mít velmi těžký úkol. Vybrat z 12 finalistů nebude vůbec jednoduché. A večer bude opět za účasti řady celebrit.

Zdroj: Metropol / foto: archiv Muže roku

Jakub Jurčák uspěl v Manile jako 4. nejkrásnější muž světa

Má taky nádherné tělo

V této konkurenci Jurčák soutěžil

Vloni se v Muži roku umístil jako třetí

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření