Takhle pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková slavila své jubileum! Podívejte se, co dostala…! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Takhle pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková slavila své jubileum! Podívejte se, co dostala…!

Praha I Naďa Urbánková je fenomén. Nejenom, že je držitelkou pěti Zlatých slavíků, ale také stále krásného hlasu. A samozřejmě i desítek brýlí, jimiž kromě krásných dlouhých nohou pochopitelně proslula. Nyní slaví 80. narozeniny. Víme, jak velký den prožila a co dostala!

 

Na velké slavení Naďa Urbánková sice není, ale nápad své dcery, zpěvačky Jany Fabiánové, oslavit alespoň s partou přátel a kolegů, přistoupila. Narozeninový den Naďa prožila pracovně.

 

„Kromě toho, že budu vysílat na Českém rozhlase Vysočina v Jihlavě, kde mám každý víkend písničky na přání, pak sednu do auta a pojedu zpívat na Portu. No a co bude pak, to se nechám překvapit,“ svěřila se před pár dny interpretka takových hitů, jako je Závidím, Blonďák s červenou bugatkou nebo Vilém peče housky.

 

Už před týdnem dostala od Supraphonu Platinovou desku za prodané nosiče a vydala 3 CD Zlatá kolekce těch největších hitů. Taky dostala od sponzora k užívání novou červenou Škodu fabii.

 

„Mamiiiiiii má 80! Tak jsme jí s Dino Bose přivezli na Portu 80 růží,“ napsala na sociální síti její dcera Jana Fabiánová s tím, že Dino je její partner, kterého si Naďa velmi oblíbila.

 

Urbánková, která žije už mnoho let v bytě v Želivu, slaví vlastně druhé narozeniny. Přesně před deseti lety si totiž k narozeninám nadělila celkové vyšetření, díky němuž lékaři přišli na to, že má v prsou zhoubný nádor. Vážnou nemoc i přes ztrátu symbolu ženskosti dokázala po letech překonat a dnes, jak sama říká, je zdravá.

 

Vysílá v rádiu, jezdí na koncerty sama či se svou kapelou Bokomara a jak prozrazuje, užívá sí každého dne. A razí i velmi humorné a pravdivé rčení, které říká: „Pro kariéru a zdravou stolici stačí v životě jediné – netlačit“. A to hovoří za vše. I my Naďě Urbánkové za redakci přejeme jen to nejlepší!

Zdroj: Metropol / foto: archiv, Facebook

Naďa s dcerou Janou velmi vtipně zapózovaly

Zpěvačka na Portě dostala obrovskou kytici rudých růží!

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření