Lukáš Krajčo bude reprezentovat Českou republiku na soutěži Mister Gay Europe - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Lukáš Krajčo bude reprezentovat Českou republiku na soutěži Mister Gay Europe

Druhý muž v soutěži Gay Man ČR 2018, Lukáš Krajčo, byl vybrán mezi 10 soutěžících na Mister Gay Europe 2019. V týdnu od 1. do 7, července 2019 bude mít Česká republika svého zástupce v této soutěži. Praha I Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Německo, Itálie, Norsko, Polsko, Portugalsko, Švýcarsko a Ukrajina. To je 10 států, které se letos utkají v Kolíně nad Rýnem o titul. Nás bude reprezentovat 26 letý rodák z Prahy, Lukáš Krajčo.

 

V soutěži nejde jen o krásu, ale porota bude hodnotit například pohovor s porotou. Body lze získat i v internetovém hlasování, v písemném testu, během týdenního fotografování v rámci soutěže, sportovní výzvě, v pořízení videoprezentace během soutěžního týdne. Dále může delegát získat cenné body i od ostatních soutěžících.

 

Důležité jsou také hodnocení z připraveného projektu každého účastníka. Delegáti musejí naplánovat kampaň LGBTIQ a představit v první den příjezdu porotě, jak plánují pracovat na této kampani na celoevropské úrovni v nadcházejícím roce. Lukášův projekt bude zaměřen na přijetí zákona manželství homosexuálních občanů s jednotnou normou a doporučením všech států Evropské unie.

 

Nezbytná je jazyková vybavenost, což český delegát splňuje víc než je požadováno. Lukáš Krajčo se domluví nejen česky, ale i německy, anglicky, rusky a španělsky. Lukáš neponechává nic náhodě. Navštěvuje fitko Hanky Kynychové. Svěřil se i do péče skvělého týmu ze Silk Ferries v pravidelných kosmetických procedurách přírodní kosmetikou. O styling se postará módní návrhář Martin Čapek.

 

Lukáš Krajčo jehož zálibou je hlavně fotomodeling se může pochlubit i společným focením s muzikálovou zpěvačkou Gabrielou Urbánkovou, nebo herečkou známou z filmu Po čem muži touží, kterou diváci uvidí od září v seriálu Modrý kód, Andreou Hoffmannovou, která byla první modelkou v sérii připravovaných fotografií "Anděl". Lukáš má za sebou i focení oděvů pro Prague Pride. Tento víkend bude fotit reklamu na hodinky.

 

"Chci na soutěži reprezentovat nejen Českou republiku, ale chci ukázat všem, že gay může být i normální kluk, který má své sny a žije svůj život. Rád bych, aby lidé přes moji osobu viděli, že jsme stejní jako většina lidí," říká Lukáš Krajčo a doplňuje: "V Kolíně bych rád uspěl. Uvidíme co vše bude pro delegáty připravené a jak se mi bude dařit. Vyhrát tam jedeme přece všichni."

 

Slavnostní finálový večer se uskuteční v sobotu 6. 7. 2019. Sledovat jej bude možné i online přes kanál na youtube.

Zdroj: Metropol / foto: Petr Mráček

Lukáš Krajčo bude reprezentovat ČR

Lukáš Krajčo bude ČR reprezentovat na soutěži Mister Gay Europe

Krajčo je bezesporu zajímavá tvář

Nedávno nafotil sérii snímků s názvem Anděl

Lukáš Krajčo, zástupce ČR, který bude soutěžit v Kolíně nad Rýnem

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti