Žádné čekání u kadeřníka: Arsov zákaznícím půjčí elektrické auto! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Žádné čekání u kadeřníka: Arsov zákaznícím půjčí elektrické auto!

Praha I Tomu se říká geniální tah! Tomáš Arsov není "pouze" jedním z nejlepších kadeřníků v České republice, zároveň by se neztratil ani jako pracovník v marketingu. Pokud se vám někdy nelíbilo, že musíte v kadeřnictví čekat, tak to u něj odpadne.

 

Arsov, který se objevuje jak na TV Barrandov, tak i v řadě médiích, totiž svým klientkám půjčí elektrického Smarta, a ty si klidně stihnou ještě koupit například v Pařížské kabelku! S tímhle autem totiž mohou parkovat všude po Praze.

 

Kadeřník nakonec, vzhledem ke svému umění a jménu se moc nezastaví a o klienty nemá nouzi. I proto bude v nejbližší době otevírat nový salon v Soukenické ulici v Praze. „Každý byznys se musí rozvíjet. I my tedy jdeme dál, děláme další krok. Věřím, že naše zákaznice budou i zde spokojené,“ usmívá se Arsov.

 

Dovolíme si už teď tvrdit, že spokojené rozhodně budou. Tomáš totiž nenabídne jen kadeřnické služby, ale i něco navíc.

 

Aby jeho zákaznice nemusely čekat, mohou si přímo v salonu půjčit elektrického Smarta. Znamená to, že budou nejen ekologické, ale zároveň zaparkují prakticky kdekoli. Za prvé Smart je malé autíčko, které se všude vejde a za druhé díky elektrickému pohonu může stát i na modrých zónách. Což je v centru hlavního města obrovské plus. Něco podobného u nás nemá obdoby. Je evidentní, že služby Toma  jsou na světové úrovni. Tam jsou totiž podobné "vychytávky" poměrně běžné.

 

 

 

 

Zdroj: Metropol / Foto: archiv T. Arsova

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti