Koukejte, jak se Lucie Bílá líbala pod rozkvetlým stromem - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Koukejte, jak se Lucie Bílá líbala pod rozkvetlým stromem

OtvoviceI Tomu se říká láska! Lucie Bílá nezapomněla na tradici a líbala se na 1. máje pod rozkvetlým stromem! Tedy neuschne!, jak praví pověst. Tím, kdo jí dal polibek nebyl nikdo jiný, než její ´muž´, jak o něm už dlouho hovoří, partner Radek Filipi.

 

Zlatá slavice, která nedávno oslavila své 53. narozeniny v rámci představení Carmen v Hudebním divadle Karlín, 18letý věkový rozdíl vůbec neřeší. Je šťastná, spokojená a zamilovaná. Její partner funguje i jako její road manažer, takže s ním tráví 24 hodin denně. 

 

Proto se Radek na sociální síti pochlubil, že své lásce nezapoměl právě dnes svou lásku po rozkvetlou třešní vyznat. "Radek je moje láska, moje bezpečí, můj ochránce," hovoří o svém svalnatém, dvoumetrovém chlapákovi Lucie Bílá, která po uplynulých a nevydařených manželstvích a vztazích, konečně cítí šťastná. Všichni jí to přejí, Radka si zamilovala jak celá rodina, tak i zpěvaččini kamarádi a spolupracovníci. 

 

"Radek se chová ke všem hezky, slušně, galantně, přátelsky. A pokud má někdo něco proti němu, je to jen čirá závist. Lucka je spokojená a to je důležité. Víc tihle dva neřeší, protože vědí, že je to jen a jen jejich věc," říkají kamarádky Lucie Bílé z Otvovic, kde zpěvačka se svým milým žije, a kde pravidelně každý měsíc ve svém kulturním domě pořádá talk show, akce i koncerty.

 

Zdroj: Metropol / Facebook

Nedávno si Lucie s Radkem pod rozkvetlým stromem dělali selfie

Radek je taky milovník silnýych strojů, stejně jako jeho Lucie

A třeba i v divadelním zákulisí se to polibky jenom hemží

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti