Velký strach o “Sestru v akci”: Herečka Whoopi Goldberg přežila těžkou nemoc! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Velký strach o “Sestru v akci”: Herečka Whoopi Goldberg přežila těžkou nemoc!

New York I Whoopi Goldberg znají diváci především z komedií Sestra v akci, nebo filmu Duch a mnoha dalších. Teď se ukázalo, že nedávno se americká herečka pomalu loučila se životem. Ve svých 63 letech bojovala s těžkou nemocí a jak sama prozradila, hnisavý zápal plic jí prý málem připravil o život.

 

„Ahoj, to jsem já. Jsem tady. Jsem na nohou a hýbu se. Sice ne zdaleka tak rychle, jak bych si přála, ale je mi dobře. Nejsem mrtvá,“ prohlásila herečka ve videopozdravu ze svého domova v americkém debatním pořadu The View, v němž je sama jednou z debatujících a zároveň moderátorkou.

 

„Je to tak, prodělala jsem akutní hnisavý zápal obou plic. Byla jsem skutečně velmi blízko tomu, abych opustila tuto planetu. Naštěstí se tak nestalo. Díky moc všem za přání k uzdravení a vůbec za všechno pěkné, co mi lidé říkali. Dokonce i lidé, kteří mě příliš nemusí, mě povzbuzovali,“ řekla. Do své show se snad vrátí již brzy. Alespoň v tom matka filmové producentky a herečky Alex Martin a trojnásobná babička doufá. 

 

Whoopi Goldberg není jen herečka, ale i scénáristka a producentka několika filmů, v nichž hrála. Má veselou povahu, byť se považuje za introvertku. Miluje excentrické oblečení a především obuv. Má stovky párů různě barevných a tvarovaných bot. „Na těch ujíždím. Jsem ráda, když můžu být barevně nevyladěná, a když mám něco, co třeba jiné ženy ne. To je moje snad jediná slabost na módu," podotkla černošská hvězda, kterou miluje celý svět.

 

V Česku ji dabovaly především herečky Jana Andresíková a Jaroslava Obermaierová. Obě mají také za sebou velké a vleklé zdravotní komplikace.

Zdroj: Metropol / archiv

Whoopi Goldber bojovala s vážnou nemocí

Málem se už loučila se životem

Jako Sestru v akci ji snad znají všichni

S Patrickem Swayzem hrála ve filmu Duch

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.8%

 

Ne

41.6%

 

Zlepšuje se to

23.6%