Rodinné a Senior pasy fungují již jako mobilní aplikace - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Rodinné a Senior pasy fungují již jako mobilní aplikace

foto archiv

Ústí nad Labem | Služby Rodinné pasy a Senior pasy Ústeckého kraje můžete mít nově i ve svém telefonu. Mobilní aplikace tak pomohou rodinám a seniorům najít subjekty a instituce, ve kterých budou moct být díky této službě šetrnější ke svým rozpočtům.

 

Obě aplikace jsou funkční, a to jak pro operační program Android, tak i IOS. Ke stažení jsou zdarma na obchodě Google Play. „Nyní již nemusíte dlouho hledat, kde využít výhody Senior pasu. Pokud si do svého chytrého telefonu stáhnete mobilní aplikaci, budete na možnost využití slevy upozorněni, kamkoli se vydáte,“ uvedla Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí. Stačí jen, když si zájemci stáhnou aplikaci a poté zadají číslo karty. Obě aplikace vyšly na 310 tisíc korun.

V letošním roce pokračovala realizace Rodinného pasu a Senior Pasu opět náborem dalších uživatelů, k tomu se uskutečnila propagační kampaň a administrativní zajištění projektu v následujících věcech: provoz a aktualizace www stránek projektů, provoz a údržba databáze rodin a poskytovatelů, provoz kontaktní linky, vydání a obnova karet včetně distribuce. Projekt probíhá v Ústeckém kraji již od roku 2010.

 

Odkazy ke stažení:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.reinto.seniorpasy.ustecky_kraj

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.reinto.rodinnepasy.ustecky_kraj

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti