Admir Ljevakovič či Jakub Bažant vystoupí v knihovně - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Admir Ljevakovič či Jakub Bažant vystoupí v knihovně

foto archiv

Teplice | Může sport pomáhat dobrým věcem? Tak zní název besedy s řadou zajímavých hostů, která se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince od 17 hodin ve společenském sále Regionální knihovny Teplice. Vstup je zdarma a nejen všichni sportovní fanoušci, ale i široká veřejnost je srdečně zvána.

 

V teplické knihovně vystoupí např. dlouholetý populární sportovní moderátor ČT Jakub Bažanta či jeho manželka Petra Bažantová, která je i předsedkyní známého charitativního spolku Každý koš pomáhá. Chybět nebudou ani zástupci FK Teplice a to včetně ředitele klubu Petra Hynka, manažera marketingu a PR Martina Kovaříka a kapitána A týmu Admira Ljevakoviče. Dozvíte se od nich nejen to, jak se snaží FK Teplice dlouhodobě zapojovat do celé řady charitativních projektů, ale např. i to proč má Admir schovaný při každém zápase ve štulpně červený nos, který je symbolem Konta Bariéry.

Těšit se můžete např. i na historky ze sportovního prostředí to i v podání dlouholetého novináře či šéfa zpravodajství televize Prima Jiřího Závozdy, který představí spolu s Jakubem Bažantem i historky spojené s natáčením nového filmu Zlatý podraz, který vznikl podle jejich úspěšné knihy Nebáli se své odvahy.

Další informace naleznete na webových stránkách Regionální knihovny Teplice

https://www.knihovna-teplice.cz/akce/besedymuze-sport-pomahat-dobrym-vecem-48-2018/

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření