Žofín přivítá ples Czech Top 100 - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Žofín přivítá ples Czech Top 100

foto archiv

Praha | PLES CZECH TOP 100 nejvýznamnějších a obdivovaných firem České republiky je výjimečnou příležitostí k neformálnímu setkání zajímavých osobností i k navázání nových přátelských či obchodních kontaktů v krásném prostředí.

 

PLES CZECH TOP 100 se každoročně (letos 19. ledna) koná v reprezentačních prostorách paláce Žofín a je uznávanou součástí pražské plesové sezóny.

Palác Žofín je novorenesanční památkově chráněnou budovou, která se nachází na Slovanském ostrově. Jak v minulosti, tak v současnosti byl významným dějištěm kulturního a společenského života Prahy.

Kdy a kde jinde se tolik osobností sejde bez myšlenky na pracovní povinnosti, na výrobní, obchodní či finanční problémy, kdy a kde jinde se lze uvolnit, odložit starosti a jen se dobře bavit? Kam jinam vzít partnerku, aby prožila příjemný večer se zajímavými lidmi?

 

·         450 hostů

·         exkluzivní příležitost k setkání s top manažery nejvýznamnějších firem ČR

·         představitelé české ekonomiky, diplomatického sboru a dalších institucí

·         významné osobnosti kultury, veřejného života a sportu

 

 

PROGRAM VEČERA

 

Hlavními hvězdami večera budou uznávané osobnosti českého showbyznysu Petr Janda - frontman skupiny Olympic, Jan Smigmator - český swingový král a poprvé také zahraniční interpret John Davis (USA). 

K tanci bude hrát věhlasný sedmnáctičlenný big band Felixe Slováčka se svými sólisty, kterými jsou Anna Julie Slováčková a Felix Slováček jun.

Během večera se můžete těšit na vystoupení hudebního tělesa Prague Jazz Trio, které vás všechny bude vítat již při vstupu do paláce Žofín. 

Večer vás v malém sále bude také provázet cimbálová muzika Kyčera z Valašska. Po půlnoci vám společnost zpříjemní již tradičně diskotéka Martina Hrdinky. 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.5%

 

ne

41.5%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.5%

 

ne

31.5%