O hledání svobody a svobodné vůli - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

O hledání svobody a svobodné vůli

foto archiv

Praha | Hlavním hostem dalšího ze setkání Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club byl český filmový a divadelní herec, „koňák“ a také podnikatel Václav Vydra. Povídali jsme si s ním nejen o herectví, koních nebo jeho podnikatelských zkušenostech. Prozradil také, jak důležitá je pro něj v životě svoboda.

 

Václav Vydra: Svoboda je zásadní věc. Bohužel se jí dobrovolně vzdáváme

Stejně, jako má Václav Vydra blízko ke koním, má společnost Aromaterapie Fauna blízko k péči o zvířata. A to prostřednictvím přípravků, které sama vyvíjí. Na setkání je představila Michaela Švorcová, ředitelka Aromaterapie Fauna.

Aromaterapie účinkuje nejen u lidí, ale i u zvířat

V roce 2019 oslaví letecká společnost flydubai 10. výročí fungování. Ročně tento dopravce přepraví svými letadly 11 milionů lidí. V rozhovoru to prozradil Jeyhun Efendi, Senior Vice President, Commercial Operations for flydubai.

Cestujícím nabízíme komfort i zážitky z cestování

Součástí programu setkání byl také dobročinný bazar a tombola, jejichž výtěžek byl věnován na podporu projektu Učíme se venku vzdělávacího centra TEREZA. S jeho vizí a činností centra nás seznámil Jakub Havel.

Učit se venku je zcela přirozené

 

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 19 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již stovky společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření