Ocenění Českých Podnikatelek v Brně: Proč se nikdy nevzdáme - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Ocenění Českých Podnikatelek v Brně: Proč se nikdy nevzdáme

foto archiv

Brno | Také v roce 2018 se projekt Ocenění Českých Podnikatelek rozjel do regionů, aby prostřednictvím setkání v různých koutech republiky přinesl inspiraci, podněty, nové vztahy a možnost osobně se potkat s unikátními podnikatelskými osobnostmi nejen z vašeho regionu, ale i celé České republiky. Zatím posledními zastávkou této tour bylo Brno. Setkání s podtitulem „Proč se nikdy nevzdáme“ přineslo nejen několik zajímavých podnikatelských příběhů, ale upozornil na témata, na které je dobré se zamyslet.

 

Celá akce se uskutečnila v prostorách Soukromé kliniky LOGO v Brně, tedy v sídle společnosti, jejíž majitelka, MUDr. Ilona Kejklíčková, je jednou z podnikatelek, které uspěly v minulých ročnících Ocenění Českých Podnikatelek.

Tématu rozvoje malých a středních firem a jeho financování se věnoval Petr Tomášek, regionální ředitel ČSOB.

ČSOB: Pětina podnikatelů chystá rozšíření podnikání

 

Aleš Hrdlička, vedoucí týmu akvizičních obchodníků společnosti AUTOCONT CZ prozradil, jaký trend v současné době panuje v oblasti správy firemního IT a co od něj lze očekávat do budoucna.

AUTOCONT CZ: Vývoj technologií napomáhá trendu outsourcingu IT služeb

 

Součástí regionálního setkání byla také talkshow. Pozvání k diskuzi před brněnským publikem přijali Ilona Kejklíčková, majitelka a zakladatelka soukromé kliniky LOGO, Eva Dokoupilová, lékařka a zakladatelka revmatologické a osteologické ambulantní kliniky MEDICAL PLUS a také Centra biologické léčby, Romana Ljubasová, zakladatelka a majitelka značky INCA Collagen, Petr Zelík, majitel společnosti OXALIS věnující se prodeji kvalitního čaje a kávy a v neposlední řadě Petr Uher, přední český odborník na reprodukční medicínu, zakladatel Institutu reprodukční medicíny a genetiky v Karlových Varech a ředitel kliniky FertiCarePrague.

Proč se nikdy nevzdáme

 

Všichni přítomní mohli na závěr setkání využít příležitosti a prohlédnout si prostor kliniky LOGO, špičkového zdravotnického pracoviště zaměřeného na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu.

Projekt Ocenění Českých Podnikatelek – OCP podporuje od roku 2008 české podnikatelky, oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst jejich firem, ale i osobní přístup, společenský dopad jejich podnikání a vůbec specifický způsob, jakým ženy kultivují podnikatelské prostředí. OCP přináší podnikatelkám inspiraci, dává jim možnost sdílet své zkušenosti, a naopak čerpat z bohatých zkušeností ostatních žen, poskytuje příležitost získat nový pohled na svoji firmu a podívat se na své podnikání z jiné perspektivy. Nabízí ženám větší uspokojení z podnikání, díky účasti v projektu se stávají členkami klubu s možností nahlížet a čerpat z registru podnikatelek a v průběhu celého roku mají přístup k podnětným on-line radám a podnikatelským tipům – a to vše bezplatně. Účast v projektu, jehož mottem je BUDUJEME HRDÉ ČESKO, tedy znamená nové příležitosti a zkušenosti, podnikatelské benefity, kontakty a nová inspirující přátelství. Více informací naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti