Projekty Cíle 3 finišují na FŽP UJEP - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Projekty Cíle 3 finišují na FŽP UJEP

1. května 2011, 15.56 | ÚSTÍ NAD LABEM | Projekt „Zelená síť Krušné hory“ vstupuje do své závěrečné fáze a během 2 workshopů na Božím Daru (2. - 3. 5. a 9. - 10. 5. 2011) zazněla celá řada zajímavých přednášek. Zelená síť znamená propjení organizací na ochranu přírody, zemědělců a turistických spolků po obou stranách hranice.

 

Zkušenosti z obou států přispívají ke zlepšení práce všech zainteresovaných účastníků. Naše společná tříletá práce chce přispět k posílení a zlepšení tohoto krásného regionu. Úloha to jistě není jednoduchá, to už po třech letech
řešení projektu víme. Závěrečná konference proběhne v listopadu 2011 na IOR v Drážďanech. Výsledky budou publikovány v českoněmecké knize. Během pátku 6. 5. a soboty 7. 5. 2011 proběhla závěrečná akce dalšího  přeshraničního projektu „Společně plánovat a utvářet městskou zeleň“. Čeští a němečtí studenti a učitelé společnými silami vysadili 5 hrušní, dva záhony trvalek a keřů v zahrádkářské kolonii Hansadreieck v Drážďanech. V sobotu v 16.30 se konalo předání hotové výsadby zástupcům zahrádkářského sdružení.

 

Ing. Martin Neruda, Ph.D.

Proděkan pro vnější vztahy.
FŽP UJEP Ústí n. L.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření