Česko zná už nového Muže roku! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Česko zná už nového Muže roku!

Náchod / Česká republika má po roce opět svého Muže roku! Za rok 2019 se jím v jubilejním 20. ročníku stal překvapivě blonďák 26letý Vojtěch Urban z moravského Vsetína. Finalista, na kterého snad sázel málokdo, zaujal tak nejvíce. Druhý skončil 29letý lektor Jan Solfronk a třetí příčku obsadil 21letý student Immanuel Adenubi.

 

Nový Muž roku Vojtěch Urban poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Druhý Jan Solfronk na Mister Supernational a třetí úspěšný finalista Imanuel Adenubi na Man of the World. 

 

„Chtěl bych lidi inspirovat k tomu, že být zdravý a cítit se dobře ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát,“ řekl Vojtěch Urban v rozhovoru.

 

Všichni finalisté Muže roku dostali plavky, oblečení, kosmetiku a další ceny. Kromě tří hlavních vítězů byly vyhlášeny ještě dvě ceny. Cenu prezidenta soutěže Davida Novotného - Man Universe Model získal Lukáš Moučka a titul Mister Global Czech Republic Jiří Hemelka. Oba poletí reprezentovat Česko na světové soutěže krásy.

 

Součástí dvacátého ročníku Muže roku byla samozřejmě i promenáda v plavkách, rozhovory, módní přehlídka obleků a také volné disciplíny. Akce pokračuje v sobotu charitativním koncertem zpěváků v náchodském divadle, kdy výtěžek půjde opět na dobrou věc.

 

Vítězi samozřejmě gratulujeme! 

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv Muž roku

Vojtěch Urban je jubilejním 20. Mužem roku

Na finále se Vojta hodně připravoval

Foto ze zkoušky před finále v Náchodě

Finalisté Muže roku na soustředění v Tunisku

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření