KAREL GOTT slaví 80: A tímhle se pochlubil! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

KAREL GOTT slaví 80: A tímhle se pochlubil!

Praha I Největší hvězda Československé i německé pop music slaví kulatiny! Karlu Gottovi je právě dnes neuvěřitelných 80 let. Sám se na sociální síti pochlubit tím, co dostal od svých věrných fanoušků. Nedávno také prozradil, co mu před pár lety sdělili lékaři.

 

Rodák z Plzně, který je jednou ženatý a má čtyři dcery, slaví právě dnes osmdesátiny. Na facebooku se pochlubil záplavou gratulací, které poštou dostal od svých fanoušků. Další stovky přání dostal emailem a některá i přes sms. Protože ale jeho telefinní číslo má dnes málokdo, mnoho lidí, včetně lidí z branže je posílá přes manželku Ivanu nebo mluvčí.

 

"Moji milí příznivci, probírám se množstvím vašich gratulací, které jste mi poslali a stále posíláte k narozeninám a musím říct, že jsem z vašich přání velmi dojatý. Jsem vděčný za vaši mnohaletou přízeň, která mě činí šťastným. Děkuji za všechno, mám vás rád. Váš Karel," napsal na svůj profil a přidal fotografii, kde je nad desítkami obálek a pohlednic, které dostal poštou.

 

Před pár dny také prozradil, že když jej před pěti lety postihla zhoubná rakovina, nad kterou naštěstí zvítězil, tak mu lékaři sdělili, že kdyby takto onemocněl před 15 lety, neměl by šanci přežít. "Jsem jim za to, stejně jako mé ženě Ivance a všem, kteří při mě stáli, nesmírně vděčný...," prozradil Mistr, který se těší dobrému zdraví a energii.

 

K dnešním 80. narozeninám Karla Gotta vycházejí u Supraphonu dvě kolekce mapující bezmála šest dekád jeho hudební kariéry. Gott, který je vedle Česka oblíbený v Německu, se v závěru roku 2017 stal po dvaačtyřicáté mezi zpěváky vítězem ankety popularity Český slavík.

 

Loni v pražské Malostranské besedě pokřtil své nové album Ta pravá. Portrét zpěváka Karla Gotta bude na pamětní eurobankovce, která se začne prodávat v den jeho osmdesátin 14. července v Praze. Bankovka s nominální hodnotou nula euro v limitovaném a číslovaném množství 5000 kusů vyjde v rámci projektu Euro Souvenir Česko.

 

Za celou redakci KARLU GOTTOVI gratulujeme a přejeme hlavně pevné zdraví!

 

 

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv K. Gotta, Facebook

Karel Gott dnes slaví 80. narozeniny!

Karel Gott se těší dobrému zdraví a skvělé náladě!

Tématické zařazení:

 » Aktuality