Meghan a Harry poprvé ukázali syna a prozradili i netradiční jméno! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Meghan a Harry poprvé ukázali syna a prozradili i netradiční jméno!

Londýn I Už dva dny po sledovaném porodu se vévodkyně Meghan po boku manžela, prince Harryho ukázala před novináři. Oficiálně a poprvé tak představili svého syna a dokonce prozradili jeho netradiční jméno. Je vidět, že slavný pár je šťastný a pyšný na miminko, které si sice dalo maličko na čas, ale jak malé princátko, tak jeho maminka jsou v pořádku.

 

 Archie (árčí) Harrison Mountbatten-Windsor, takové je jméno syna Meghan a Harryho. Oficiálně mohli miminko stejně jako jeho jméno představit až poté, až k tomu dala oficiální požehnání britská panovnice Alžběta II. Královna se tak po několikáté stala prababičkou a podle informací z rodiny, je moc ráda, že se dožila takových chvil. 

 

"My jsme šťastní a spokojení. Je to zázrak, je to něco nepopsatelného," uvedli svorně Meghan a Harry, který držel synka a svítily mu oči, stejně jako jeho manželce. 

 

A proč dali novorozenci právě takové jméno? "Archie je anglitské dětské jméno. Jeho význam je: oblíbený, věrný, odvážný, cenný, jedinečný. Harrison znamená syn Harryho, což je typické irské příjmení," uvedla vévodkyně a princ.

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv

Z Archio bude jednou jistě důstojný šlechtický reprezentant

Z pravnuka jsou štěstím bez sebe jak britská panovnice, tak i její manžel

Tématické zařazení:

 » Aktuality