Nadace The Horacek Group Foundation podpořila TOP MODEL OF THE YEAR 2018 - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Nadace The Horacek Group Foundation podpořila TOP MODEL OF THE YEAR 2018

foto D. Šeiner

Praha | Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018, který hostil pětihvězdičkový Grand Hotel Bohemia Prague a ovládla jej Angelika Kostyshynová, podpořila jako významný partner akce také nadace The Horacek Group Foundation.

 

 

Zakladatel nadace Tomáš Horáček ocenil vysokou kvalitu galavečera třetího ročníku soutěže stejně jako profesionalitu zúčastněných modelek i odbornost poroty, ve které v prostorách hotelu s více než devadesátiletou tradicí zasedli osobnosti módního světa, jako jsou návrháři Osmany Laffita, Gabriela Giotto, pořadatel soutěží krásy Jozef Macko, fotograf Milan Žovin či majitelka Svatebního Salonu Delta Petra Vyoralová. Soutěž TOP MODEL OF THE YEAR patří mezi pět nejprestižnějších přehlídek krásy v České republice.

Nadace The Horacek Group Foundation se zaměřuje na práva dětí a mládeže, na podporu seniorů, handicapovaných a dále také např. na podporu projektů týkajících se rozvoje kultury a kulturních tradic. Svou činnost realizuje hlavně formou finančního příspěvku a přispívá především konkrétním jedincům, fyzickým osobám a nekomerčním právnickým osobám na jejich rozvoj aktivit. Text: top, foto: Daniel Šeiner

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality