Angelika Kosthyshynová: Soutěž mi změnila život - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Angelika Kosthyshynová: Soutěž mi změnila život

foto Daniel Šeiner

Praha | Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018, který hostil pětihvězdičkový Grand Hotel Bohemia Prague, ovládla Angelika Kosthyshynová. Dívka porotu přesvědčila nejen při promenádě v plavkách Tricoline či přehlídce spodního prádla Werso, ale také při diskusi s moderátorem Karlem Kašákem.

 

 

Po vítězství v soutěži TOP MODEL OF THE YEAR 2018 se vám určitě změnil či změní život. Jakým směrem?

Už se stalo, jelikož jsem těsně po finále odletěla na soutěž do Turecka, tak jsem zatím neměla moc šanci tento úspěch vstřebat. Pevně věřím, že mi soutěž otevře spoustu dveří k novým příležitostem a zkušenostem. 

 

Je modeling práce, které byste se chtěla věnovat třeba v dalších letech nebo vidíte svoji budoucnost v jiném oboru?

Modeling mě opravdu baví, tak bych v tom ráda zůstala, co nejdéle to půjde. Ve starším věku bych se možná vrátila k oboru, který nyní studuji, což je Ergoterapie.

 

Sledujete módní trendy, případně řídíte se jimi?

Sleduji všechno, co se dá. Vždycky se snažím jít s trendy, ale pokud se mi něco opravdu nelíbí, tak se tohoto pravidla nedržím :).

 

Jak se udržujete ve formě?

Určitě bych byla opravdu ráda, kdyby se mi někdo z návrhářů ozval. Bylo by mi velkou ctí, ale myslím si, že záleží hlavně na tom, čím jsem je já osobně zaujala. 

 

Očekáváte díky svému úspěchu třeba i příliv zakázek od módních návrhářů?

Myslím si, že moji největší sílou v modelingu bude předvádění spodního prádla a plavek. Také určitě fotomodeling. A další se třeba uvidí… 

 

Kdo vás ve vaší dosavadní kariéře nejvíce ovlivnil či inspiroval?

Sleduju velké množství modelek a největší mou inspirací jsou pro mě modelky z Victoria´s Secret. Líbí se mi, jak jsou na mole plné energie a usměvavé. To je přesně to, co mě inspiruje nejvíce :). Text: top, foto: Daniel Šeiner

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality