Za potyčku mezi Romy a ochrankou v Ostravě padla čtyři obvinění - Moravskoslezský - Český Metropol

Moravskoslezský

Za potyčku mezi Romy a ochrankou v Ostravě padla čtyři obvinění

zdroj: archiv Metropolu

Ostrava | Policie obvinila v souvislosti se středeční vážnou potyčkou mezi Romy a ochrankou herny v Ostravě-Bělském Lese čtyři lidi. Kvůli kvůli pokusu o těžké ublížení na zdraví a výtržnictví zahájila trestní...

 

stíhání tří mužů ve věku od 30 do 50 let a šestnáctiletého mladistvého. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Neupřesnila, zda jsou obviněni bodyguardi či návštěvníci podniku.
    Podle policejní mluvčí analyzovala obrazové záznamy a provedla další výslechy a na základě získaných důkazů čtveřici obvinila. Dospělým pachatelům hrozí trest v rozmezí od pěti do 12 let, u mladistvého pachatele pak trest poloviční. Policie podala návrhy na vzetí obviněných do vazby. Detaily zatím nebude zveřejňovat, aby neohrozila vyšetřování.
    Početná skupina návštěvníků zaútočila ve středu v podvečer na ochranku herny údajně poté, co členové ochranky vyvedli z podniku dva hosty. Jeden z nich se ale vrátil a přivedl si posily, řekl už dříve ČTK jeden z bodyguardů. Čtyři účastníci konfliktu skončili v nemocnici s lehkými až středně těžkými zraněními, celkem bylo zraněno osm lidí.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Moravskoslezský