Hejtman přijal honorárního konzula na kole - Zlínský - Český Metropol

Zlínský

Hejtman přijal honorárního konzula na kole

zdroj: Jiří Balát

Zlín | Návštěvu z Velvyslanectví Slovenské republiky, ekonomickou poradkyni Velvyslanectví SR v Praze Dagmar Urbanovou a honorárního konzula SR v Brně Jaroslava Weigla, přijal dnes ve Zlíně hejtman Zlínského...

 

kraje Jiří Čunek. Samotné přivítání mělo netradiční ráz, protože hejtman se s honorárním konzulem pozdravil před sídlem kraje v cyklistickém oblečení a přilbě, když ráno přijížděl ze Vsetína do práce na kole. 
 
Diplomaté se dopoledne jako čestní hosté zúčastnili předávání ocenění Lidová stavba roku 2017 Zlínského kraje. Potom již následovalo jednání v pracovně hejtmana Jiřího Čunka.„Na úrovni hejtmanství a konzulátu byl potvrzen společný zájem na spolupráci v oblasti rozvoje technologických a inovačních programů. Současně byly projednány i otázky ochrany osobních dat, tzv. GDPR, kdy si obě strany vymění vzájemné zkušenosti. Zájmem obou stran je navázat i na výstupy dohodnuté při setkání samospráv Zlínského kraje a Trenčínského samosprávného kraje 22. srpna letošního roku,“ sdělil kancléř hejtmanství František Filouš.

Zdroj: Helena Mráčková

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Politika  

 » Kraje  » Zlínský  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření