Advent dětem po páté pomohl dobré věci - Plzeňský - Český Metropol

Plzeňský

Advent dětem po páté pomohl dobré věci

zdroj: Alena Marešová

Plzeň | Již pátý ročník akce pro malé návštěvníky a jejich rodiče s názvem Advent dětem pořádal Plzeňský kraj spolu se společností Felicitas. Výtěžek ze vstupného, který letos činil 34 000 korun, putoval tentokrát...

 

na podporu činnosti Hospice sv. Lazara v Plzni.
 
Advent dětem – Mikulášská nadílka s podtitulem Ukradené Vánoce se konal 2. prosince od 17:00 hodin v plzeňském Parkhotelu. Výtěžek z této akce tradičně pomůže potřebným – letos bude věnován Hospici sv. Lazara v Plzni. Děti se spolu se svými rodiči bavily při 90minutovém programu plném písniček a soutěží, ve kterém se čertík snažil dětem ukrást Vánoce. Nechyběly soutěže pro děti i rodiče. Na závěr se tradičně konala i mikulášská nadílka.
 
Už v úvodu akce bylo patrné, že se letošní akce stala v pětileté historii zatím tou nejnavštěvovanější. I výtěžek ze vstupného je letos rekordní. „Vánoční čas je dobou obdarovávání a mě těší, že Plzeňský kraj prostřednictvím této charitativní akce a díky vám, rodičům a dětem, může přispět na pomoc lidem v hospicové péči,“ řekl v úvodu hejtman Václav Šlajs. Šek na 34 000 korun předal Václav Šlajs zástupkyni ředitele Hospice sv. Lazara Jarmile Neumannové. Slavnostnímu aktu byl přítomen i biskup František Radkovský.

Zdroj: Alena Marešová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Plzeňský  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření