Policie hledá řidiče, který v Chebu způsobil smrtelnou nehodu - Karlovarský - Český Metropol

Karlovarský

Policie hledá řidiče, který v Chebu způsobil smrtelnou nehodu

zdroj: archiv Metropolu

Cheb | Chebští kriminalisté pátrají po řidiči, který v neděli odpoledne způsobil v Chebu nehodu, při které byl jeden člověk usmrcen a dva se zranili. Muž z místa nehody osobního auta a vozidla záchranné služby...

 

utekl. Je podezřelý z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, sdělila dnes ČTK krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.
    Nehoda se stala v Chebu na křižovatce ulic Evropská a 26. dubna. "Neznámý řidič osobního vozidla nerespektoval červený signál stůj a vjel do křižovatky ve chvíli, kdy přes ní projíždělo vozidlo rychlé záchranné služby se zapnutým světelným a zvukovým výstražným zařízením. Následně došlo ke střetu vozidel a osobní automobil byl nárazem odhozen na chodník, kde narazil do tří chodců," popsala Krejčí.
    Dvě dívky ve věku 14 a 15 let byly se zraněním převezeny k ošetření do chebské nemocnice. I přes veškerou snahu záchranářů třetí zraněný, 72letý muž, na místě zraněním podlehl.
    "Pacient, který byl v době dopravní nehody převážen do nemocnice neutrpěl žádná zranění související s touto nehodou. Zraněni však byli tři chodci," doplnila mluvčí krajské záchranné služby Petra Bakurová.
    Policie nyní hledá svědky, kteří by jí pomohli najít viníka. "Ten se mohl pohybovat v okolí obchodních domů Obi nebo Interspar a není vyloučeno, že mohl být i viditelně zraněn. Jakékoliv informace mohou svědci volat na bezplatnou linku 158," uvedla mluvčí policie.
    V době dopravní nehody se v místě nacházeli přímí svědci, a to řidič osobního vozidla Škoda Octavia combi světlé barvy a řidič SUV zřejmě Renault Scenic také světlé barvy. Jejich informace by policii pomohly.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Karlovarský